Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korban engednétek...

Hány éves korban engednétek el a fiatokat randizni?

Figyelt kérdés
Annyi rosszat hallani a mai lányokról. Nem szeretném ha az én fiamat is belevinnék valami rosszba. Sajnos egyedül nevelem, nincs segítségem.

2014. dec. 13. 15:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem hiszem, hogy a randihoz engedély kellene, vagy, hogy épeszű fiatal erre engedélyt kérne.

Én egyébként 12 évesen randiztam először... 38 évvel ezelőtt...

2014. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 57 vagyok. kis koromban azt mondták a szüleim, hogy nem kellenek a barátok, mert csak a rosszba visznek bele. Nem mondom, hogy tipikus az esetem, de nem is egyedi. Most itt állok az öregkor küszöbén, család nélkül, magányosan. Nem kenem rájuk, de a legnagyobb hülyeség, nem engedni a gyereket. Persze aggódni lehet, meg terelgetni. Gátolni nem kifizetődő.
2014. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Inkább a lányokat szokták ennyire félteni, ők eshetnek teherbe, őket erőszakolhatják meg , stb. Másrészt ha nem engeded, akkor majd kiszökik magától. Inkább beszélgess vele a párkapcsolattal kapcsolatos dolgokról, aztán engedd el nyugodtan, amúgy ezt nem lehet korhoz kötni, van aki értelmesebb adott korban, van aki kevésbé.
2014. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

na, mesélj, mi rosszat hallani a lányokról? Hogy 14-15 éves fiúk hanyatt akarják őket lökni? Hogy 17-18 éves fiúk leitatják őket, drogot csempésznek az italukba, és megerőszakolják őket?


NE is engedd. Anyuci kicsi fiának jobb lenn.


Egyébként meg elég gyatra provokáció ez a kérdés, így szombat délután jobbak szoktak lenni.

2014. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj meg de tipikusan olyan anyának tűnsz aki soha nem engedné ,mindig óvná, vigyázz azért, figyelj rá hogy ne anyuci pici fiát nevelj, mert annak később ő fogja meginni a levét! Nem egy ilyen huszonéves srác ismerősöm van, nem tudnak kapcsolatot kialakítani, sőtt sok még normálisan kapcsolatba lépni sem egy nővel (azt se nagyon tudja a legtöbb hogy szólítson meg egy nőt)

21/L

2014. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
4-es. Mi rosszat hallani a lányokról! Ezt komolyan kérdezed? Láttam én már nem egy telefonos videót bulikról, ahol leisszák magukat, magukba bolondítják a fiúkat. A fiúk meg hát fiúk, ugye. Aztán majd véletlenül teherbe esnek az ilyen lányok. Fiam meg majd fizethet ha nem vigyáz rá senki. Nem akarom hogy elrontsa az életét.
2014. dec. 13. 16:22
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltani kellene, hanem beszélni vele a felelősségteljes viselkedésről. Megértetni vele, hogy miért nem jó, ha minden hétvégén a detoxban köt ki, és felhívni a figyelmét arra, hogy összeszedhet bármilyen betegséget, vagy véletlenül csinálhat egy gyereket, ha nem húz óvszert. Szóval inkább errefelé tereld, a tiltás nem old meg semmit.
2014. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%
Ha megmondja hova fog menni és mikorra ér haza,akkor elengedném 14 évesen(pl plázába,csak fedett helyekre,esetleg hamburgeres,pizzás helyekre!). Ha sokáig akar maradni,akkor mondanám neki, hogy küldjön egy sms-t,ha elindulna haza és megyek érte kocsival.
2014. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

eléggé el van rontva veled az élete...

Szóval a lányok rongyok, de a fiúk meg hát fiúk, tőlük természetes és elfogadható, amit csinálnak, mi?

Ha a fiad képes szexelni, akkor talán arra is képes, hogy gumit húzzon és párám, nincs nem kívánt gyerek...

Egyéb kifogás?

2014. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki gumit és mondd el neki, hogy mi lesz ha nem használja.
2014. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!