Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anyam...

Mit csináljak hogy anyam megkedvelje a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy barátom akivel 3honapig voltunk egyutt majd 3hetig külön es most unra osszejottunk. Viszont anyam utalja..felt h ujra csalodni fogok es olyan jo lenne a baratommal tolteni a szilvesztert de nem hiszem hogy megengedi. Alig akarta megengedni hogy talakozzunk..sirok most is hogy mert nem tud jobb fejebb lenni...

16/l



2014. dec. 13. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Te semmi
2014. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te semmit! Ha a fejed tetejére állsz, sem fogja megkedvelni, azért mert te azt szeretnéd! Ha látja idõvel h jól megvagytok együtt, nem szakítotok hetenként, akkor majd megenyhül. Kérdezd meg most a szilvesztert. Hátha belemegy. Addig meg van idõd puhítani. De az se mindegy, hogy hol lenne az a buli...
2014. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek: én is rühellném azt, aki játszik a lányommal/fiammal, és nem szívesen találkoznék vele.


A szilveszter meg attól függ, hol lesz, kikkel, lesz-e felügyelet. Ha ezekre nem tudsz kielégítő választ adni, nem engednélek el (pedig csak 25 vagyok :D)

2014. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi lenne a szilveszter hogy csak o nalam ketten,vagy csak en nala
2014. dec. 14. 17:34
 5/6 Manó11 ***** válasza:
próbáld szépen kérni anyukádat hogy engedje meg. sok szerencsét kívánok
2014. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, csak kettesben én sem engednélek el. :-)

Anyukád nem jól csinálja - szerintem.

Én már csak azért sem utasítanám el a barátodat, hogy mindig képben legyek. Sokat beszélgetnék vele, mindent megtennék, hogy jól megismerjem, ki az, akibe a kislányom szerelmes.

Az elutasítással csak azt éri el az ember, hogy nem tudja megvédeni a gyerekét, ha netán bajba kerül.

Meghívnám szilveszterre, veled közösen készítenénk vacsorát. Megengedném, hogy a te szobádban, ketten nézzétek a tévét, vagy zenét hallgassatok, de "nyitott" módon. Tehát veled megértetném, hogy tól-ig szól a meghívás minden tekintetben, és a te dolgod, hogy ezt megértesd a vendégeddel. Éjfél után hazakísérnénk, vagy taxival hazaküldenénk, de Te maradsz, és integetsz neki az ablakból. :-)

2014. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!