Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mik a gyerekneveles szepsegei?...

Mik a gyerekneveles szepsegei? Mert en csak a hatranyat erzem?

Figyelt kérdés
A parom gyereke hozzank kerult. A parom sokat dolgozik igy szinte egyedul nevelem a gyereket,mindenfele szuloi tapasztalat nelkul. Nem tudom hogy a gyerek nevelese vagy szemelyisege miatt ilyen de semmi nem jo neki, tudom en hogy dackorszakba van meg hogy az anyja elhagyta, pszichologushoz jar. De en semmi jot nem erzek ebben, annyi nehezseggel jar. Ti hogy kezelnetek ezt a nehez helyzetet? Hogy lattnatok meg ebben a gyereknevelesben a szepseget?
2014. dec. 14. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

ja, elfelejtettem hozzátenni, ami a kérdésedre ad választ,hogy mi teszi széppé???

hát a felelősség

2014. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!