Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim észre veték h...

A szüleim észre veték h vagdosom magam és pszihiáterhez akarnak küldeni de nem mehetek oda! Sztetek h gyözzem meg őket?

Figyelt kérdés

Mit mongyak nekik h ne kelljen oda mennem? :S

1általán kényszeritthetnek rá ha nem akarok menni?!

segicsetek pls fontos


2014. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
nem vok beteg!!! hülyeség
2014. dec. 14. 12:21
 22/44 anonim ***** válasza:
62%

1. igen, kényszeríthetnek

2. NEM fog drogtesztet nézni

3. mondjuk, ha néz, akkor ciki, mert az rendőrségi ügy lesz


De csak jót akarnak, hidd el, én is elvinnélek családterápiával egybekötve.


Mikor rájöttek, hogy bulimiás vagyok, engem is bevittek, pedig 23 voltam.

Semmi extra nem volt, beszélgettünk, aztán el kellett járnom kéthetente. De a negyedik alkalom után ott hagytam, mert nem bíztam benne.

2014. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

DE BETEG VAGY! Megfelelési kényszer miatt drogozol (mert valami belevitt), de utálod magad ezért, és azért vágod (meg a félelemtől, h kiderül).


A pszichodoki nem öl meg, de a drog (vagy te, ha mélyre szalad a penge) igen.

2014. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg beteg vagy.

Remélem, minden kiderül rólad és tudnak rajtad segíteni.

Persze így nehéz, hogy te nem akarod. Pedig neked lenne jó.

2014. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor is jobb lenne odaállni eléjük hogy anya,apa hülye voltam,vagdostam magam és drogozom de szeretnék segítséget kérni.

Igen még ennél is jobban fog állni a bál,de ha nem nagyod abba a cuccozást,előbb utóbb látható jelei is lesznek.

És hiába pontoztál(/-tatok le,akkor is azt mondom hogy a pszichiáter segíteni fog,max jó alaposan elbeszélget veled,de (titoktartási kötelezettsége van.)azért lássuk be a vagdosás,és a drogozás miatt is szakértői segítségre van szükséged.

2014. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

De beteg vagy. Szerinted normális dolog a vagdosás és a drog?


Amúgy meg, aki beteg, az nem ismeri el, hogy az. És nálad ez is pipa.

2014. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen drogozol és vagdosod magad, szerinted pedig ez teljesen rendben van... Gratulálok!

El nem tudom képzelni mi olyan hatalmas trauma érhetett ilyen fiatalon, ami miatt mindez olyan jó megoldásnak tűnik. Igenis szükséged van segítségre és mivel kiskorú vagy, ezért vihetnek akár erőszakkal is.

Anno egy barátnőmnek volt egy öngyilkossági kísérlete, kórházba került, ahol utána "kényszer" kezelést kapott, mert a szülei beleegyeztek. Hetekig foglalkozott vele szakember. Felnőttként dönthetsz, hogy elfogadod-e a kezelést, vagy sem, gyerekként nem.

2014. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
4%
A pszichológusnak, ha elmondod, hogy drogozol, szerintem nem mondhatja el senkinek, mert köti a titoktartásieskü.
2014. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

18 alatt is titok tartási kötelessége van?

Nem monhatja el a szüleimnek semmit?

2014. dec. 14. 12:27
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a kamu helyesírási hibákat...
2014. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!