Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim észre veték h...

A szüleim észre veték h vagdosom magam és pszihiáterhez akarnak küldeni de nem mehetek oda! Sztetek h gyözzem meg őket?

Figyelt kérdés

Mit mongyak nekik h ne kelljen oda mennem? :S

1általán kényszeritthetnek rá ha nem akarok menni?!

segicsetek pls fontos


2014. dec. 14. 12:05
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
sry mondhat*
2014. dec. 14. 12:30
 32/44 A kérdező kommentje:

az nem érdekel anyira ha meghalok úgy is el van b...szva már minden...

de nem tudhatják meg mert balhé lesz :S:S

2014. dec. 14. 12:32
 33/44 anonim ***** válasza:
94%

Àruld már el, hogy 16 évesen hogyan lehet teljesen elb@#%a az életed?!

Nevetséges ez a hiszti, amit csinàlsz.

Hülye voltál, legalább a következményeit viseld "felnőttként".

2014. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mit érdekel a balhe, ha az életed is mindegy??

Beteg vagy, segítség kell

Megkapod...


Szerencséd van, hogy. A szüleid észrevették

2014. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
95%

Végül is, ha ennyire önző vagy, hogy csak magadra gondolsz és a szüleidre nem...


Kár neked írni bármit is, mert csak hisztizel itt és nem is keresed a megoldást. Tedd tönkre az életed és a családodét is.

2014. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én pánikbeteg voltam (vagyis kicsit még mindig), plusz vagdostam is magam, és engem is elvittek a szüleim, mondjuk "csak" pszichológushoz, de jó egy évig jártam hozzá minden egyes héten... először utáltam, alig voltam hajlandó beszélni vele, de aztán ez egy idő után megváltozott, és nagyon sokat segített a szakember segítsége. Régebben pl. hetente több rohamom is volt, ma már jó ha havonta egy, és ezt az idióta vagdosást is sikerült abbahagynom hál' Istennek.

Szerintem fogadd el a szüleid segítségét, neked is jobb lesz.

15/L

2014. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
26%
Pszihiater nincs, ez biztos.... Egy taknyos kis h.lyegyerek vagy, a fiatalsag szegyene! Meg is erdemled ha nem csak a szuleidhez, de a hatosagokhoz is eljut a drogozas..kiskoru vagy, torvenyt is szegsz, remelem jol meghurcoltatnak majd. Mindenkinek vannak problemai...meg kene tanulni kezelni oket..
2014. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

tudom szégyelem magam hidd el :/ sok mindent el rontottam ez biztos...

De hidd el nem sok embernek vannak oan problémái mint nekem!

2014. dec. 14. 13:09
 39/44 anonim ***** válasza:
70%

37-es!

A dilert kell meghurcoltatni, aki eladja barkinek, de foleg egy kiskoru gyereknek. Na meg a rendoroket, akik le vannak fizetve, hogy mehessen a dilezes.

2014. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

"De hidd el nem sok embernek vannak oan problémái mint nekem!"


Akkor meg tenyleg segitsegre szorulsz.


Most oszinten? Mi rossz tortenhet meg veled az orvosnal? Ha nem segit, akkor nem vesztettel semmit, de ha igen, akkor meg csak jol jarhatsz!

2014. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!