Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elkene mondanom...

Szerintetek elkene mondanom anyunak hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
Nagyon jo a kapcsolatom vele,mintha a legjobb baratnom lenne. Nem szeretnem hogy ugy tudja meg hogy eszreveszi vagy esetleg mas elmondja neki..Mindent elmondok neki,de felek hogy ha elmondom ezt neki akkor sirni fog,es nem fog bennem bizni stb..De lehet hogy becsulne hogy en mondtam el..mit tegyek?

2014. márc. 11. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszeru: ne vagdosd magad, mi vagy te csirke?
2014. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mar megtettem. Es tobbet nem fogom,de ezt most akkor is megtettem...elmondjam szerintetek?
2014. márc. 11. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

1 sírni fog

2 értetlenkedik (mint én is)

3 van teneked eszed? mire jó a vagdosás?

2014. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
előbb-utóbb úgyis észreveszi, jobb, ha elmondod
2014. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Inkább ne csináld többet. Ne mondd el neki. Nagy csalódás lenne neki, hogy ilyen buta gyereke van, nyilván okosabbat szeretett volna magának.
2014. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Na, megint egy csökött emus, akinek világfájdalma van.

Tanulj inkább.

2014. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

Sírni fog, mert félt. Viszont tud segíteni, amire szükséged lesz.

"Már megtettem, többet nem fogom" - ebben nem hiszek. Segítség nélkül nem.

2014. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul kell elmondanod, de tegyel ellene. Menj el az iskolapszichologushoz.
2014. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az elég nagy világfájdalom hogy anyu halálos beteg,és nem tudni mennyi van hátra neki...........:) Előbb próbálj érdeklődni ne csak ítélj első látásra/hallásra. A pozitív válaszokat(azt a párat) viszont köszönöm szépen. Nem fogom neki elmondani,mert mint mondtad nagyot csalódna..főleg hogy hívő,és bűn ha valaki magát bántja...Szóval megvárom amíg szépen eltűnnek,és soha többet nem bántom magam..
2014. márc. 11. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van tényleg nem marad nyoma de többször ne csináld, húgomé se tudott begyógyulni évek óta.

Mielőtt valaki megtámadna hogy nem állítottam le, 600 km volt köztünk évekig, úgy nehéz lett volna:)... hiába próbáltam. Ha tényleg ennyire ilyen, akkor jobb, ha nem terheled ezzel, de akkor tényleg ne csináld többet!!!

2014. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!