Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit nagyon...

Van itt olyan, akit nagyon korán, akár még tiniként szült az édesanyja?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a gyerek hogyan éli meg az ilyet. Hogyan alakult a viszonyotok a szüleitekkel, sikerült-e saját családként funkcionálni a nagyszülőktől elkülönülve, stb.?
2014. nov. 30. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Mennyire tinikent ? Az en gyerekkori barátnőm 17 évesen szült gyermeket ... Es bizony jo pár évig a saját szülei segítségére szorult ! Nem bánta meg a gyermeket , de mindig mondja ha ujra kezdhette volna másképp csinálta volna a dolgokat . Odafigyelt volna jobban a védekezésre , de ha megvan a baj , bizony inkább nem tartotta volna meg a terhességet .
2014. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az egyik ismerősömet anyukája 15 évesen szülte az ismerősömet. (nem kisebbségi, jól szituált család).

Nagyon összetartó a család. A csaj imádja az anyukáját. Mesélte, hogy volt olyan, amikor együtt mentek bulizni.

Azt nem tudom, hogy a nagyszülők mennyit segítettek az anyának, de sikerült neki gyerek mellett is elvégeznie a gyógyszerészeti egyetemet.

2014. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
jelen. 17 évesen szült édesanyám. Legjobb barátnők vagyunk a mai napig. Egyedül, a két kezével teremtett meg mindent. "édesapám" születésem után pár héttel lépett le, azóta sem tudni róla semmit. ANYA (csupa nagybetűvel) egyedül nevelt fel, dolgozott értem.
2014. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A szomszédomban lakik egy csaj, 18 évesen szülte a lányát, a környezete hápogott. Apával nem maradt együtt (de kapcsolatban maradtak), de szépen felnevelte a kislányt, aki ma 18, és egyetemista, a szomszéd csaj meg jobban néz ki, mint valaha, együtt járnak szórakozni (de nem ivós bulikba, a kislány nem is iszik egyáltalán), sportolni, kirándulni, full intelligensek, normálisak, szépek, csinosak. Anya a kicsi mellett főiskolát végzett. Ők a pozitív példa.
2014. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18 evesen szult, es orokbeadott.
2014. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Anyukám 16 éves volt, amikor születtem. Apukám már dolgozott, úgyhogy nem a nagyszülőknél éltünk, hanem albérletben, függetlenül.

Nekem nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal. Bár ha idősebb lenne, szerintem akkor is jóban lennénk. Nem hiszem, hogy ezen múlik :)

De az biztos, hogy mi nagyon közel állunk egymáshoz.

2014. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem 17 évesen szült, de ennél többet nem tett le az asztalra. Nem kìvánt gyerekként jöttem a világra, s ennek ellenkezőjét nem is igyekezett soha elhitetni velem. A legtöbb nevelést, odafigyelést max. a nagyszüleimtőll kaptam meg. Anyámmal évek óta semmilyen kapcsolatom nincs, a legnagyobb bűnöm, hogy mindezzel szembesítettem pár éve őt is. Sajnálom, hogy a sok sikersztori között az enyém nem olyan fényes történet. De ez van.
2014. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Mennyire fiatalokra gondolsz? Engem anyukám 20 évesen szült, bár ezzel ő már öregnek számít az előttem szólókhoz képest. Alapjában véve nagyon jó, baráti kapcsolatunk volt. Tudott az összes hülyeségemről is, sosem érte meglepetés, nem kellett sem szigor, sem hazugság. Sosem voltam bulizós, piálós, drogos, stb. Szóval azt kell hogy mondjam, nálunk nagyon jól működött a dolog. Ami a többit illeti, anyám nem volt kötelességtudó fajta és ebből származott is sok hátrányom. Viszont ez nem a kora számlájára írható, sajnos inkább ilyen a természete. Jelenleg a húgomnak sincs jobb dolga ilyen téren, pedig őt 40 - hez közel szülte. Tehát ez tényleg egy alap tulajdonság.
2014. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem 16 évesen szült,.megvan a böjtje , apàmat a hülye tini fejével elüldözte, mamàm nevelt igazàn, anyàm megmaradt a mai napig hisztis tininek aki a sajàt lànyàra irigy, mert többre vitte. És most 40 évesen az 1 éves fél öcsémmel ( férfifogò....) eljàtsza ugyanazt a szörnyû ( ordìtozòs) " nevelést" mint velem.
2014. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17 volt anyukám amikor terhes lett. Persze a környezete lehurrogta, lenézte. A vérszerinti apámra alig emlékszem. anyukám élettársa gyerekkorom óta él velünk. Saját gyermekeként kezel. A nagyim sokat segített, vele is nagyon jó a kapcsolatom, és anyukámmal is. Nem érzem hogy bármi sérelem ért volna emiatt. A nagyszüleim korában is hamar szültek a lányok, nők, régen ez megszokott volt.
2014. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!