Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Kicsit bonyolult a helyzet.

Figyelt kérdés
Sajnos albérletben lakom a két éves kislányommal, de januárban el kell költöznünk. A gyerek apja felajánlotta, hogy lakjunk náluk (az anyjáékkal lakik). A baj csak az, hogy egy szobában kellene laknunk hárman. Nem tudom mit tegyek?
2014. dec. 23. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs vele semmi gond, persze csak ha nem utáljátok egymást és nem tartod kizártnak, hogy újra összejöjjetek, mert az ajánlatból ítélve ő nem. Viszont ha nem akarsz tőle semmit, akkor inkább próbálj meg új albérletet keresni, hátha addig találsz valamit. Egyébként nincs semmi gond azzal, hogy egy szobában lakjatok hárman, főleg, hogy a lányod még kicsi, mikor kicsi voltam mi 4-en voltunk egy szobában a szüleimmel, mert nem volt elég hely, igaz ők házasok voltak.
2014. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Az én véleményem: az ex nem véletlenül ex, nem kell a naiv ábrándozás, hogy milyen szép lenne újra összejönni és feledni a bajokat. Ha most albérletben laksz, akkor egy másikat is tudsz fizetni. Nyilván nem most tudtad meg, szóval nézelődsz egy ideje. Költözz albérletbe. Az exhez és az családjához semmiképp, max 1-2 hétre, ha a két albérlet között van egy kis csúszás. Komolyan azt gondolod, hosszú távon, egy szobában az exeddel és egy lakásban a családdal nem lennének problémák? Még ha földre szállt angyal mind - ami kevéssé valószínű - akkor is megbánnád, ha odamennél.
2014. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!