Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a fiam állandóan...

Mit tegyek ha a fiam állandóan bezárkózik a szobájába?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves fiam akivel eddig jól megvoltunk. Már egy hete, hogy folyton haza jön kivesz egy kis ételt a hűtőből és bezárkózik a szobájába. De a legfurcsább az, hogy kalapálás hang és a favágás közben keletkezet hangot hallok. Mikor rákérdezek, hogy mit csinál azt mondja, hogy semmi közöm hozzá. Mikor nincs otthon bemegyek a szobájába de semmi változás vagy szerszám nincs bent. Erről nem akar beszélni velem azt mondta. Tudom, hogy már felnőtt de aggódom érte. Mit gondoltok mit csinálhat? Vagy mi lehet a baja?
2014. dec. 26. 18:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Mostmár engem is nagyon érdekel a dolog xD A 16 zsemlén besírtam :D
2014. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

kakast és nyulat basszni?

pedig két zsemle közé is lehet basszni.

lehet pont erről van szó, csak azt nem értem, mire kell a többi 14 zsemle?

de lagalább kettővel egyszerübb lett a helyzet

2014. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
72%

Én már rájöttem...

A fiad egy kaput nyitott egy másik univerzumba. Megcsinálta a ketrecet a szekrényben, ami meghajlította a tér-idő kontinuumot, így létrehozva egy fekete lyukat, amely egyenes átjáró egy új, számunkra eddig ismeretlen világba. A létra azért szükséges, hogy ne szippantsa be a fekete lyuk, hanem azt rögzítve tudjon kapaszkodni, amikor átnéz a kapun túlra; a zsömlék közül 6-ot megevett, hogy pótolja a munka közben elhasznált energiáit, a maradék 10 pedig szuvenír a túloldalon élők számára.


Viccet félretéve, nem tudom miért pont a 16 zsömle lenne a legfontosabb:D Lehet megéhezett, vagy kelleni fog a kutyának, amit odavisz:D Szerintem a létra figyelemfelkeltőbb, mert azt tényleg nem tudom hova tenni. Papagájt nem szeretne? Lehet annak kell a létra:)

2014. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
A tizenhat kerek szam. Marmint hexadecimalisan.
2014. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:

Szerintem pedig egyszerű. Kutyát akar tartani. A létra azért kell, hogy ki tudjon mászni az ablakon, ill. vissza, ha kiviszi a kutyát sétálni, így te nem veszed észre. A kutyatartashoz a szajkosar és a ketrec megvan, a zsomlet meg megette. vagy a barátnőnek is kellhetett.

Majd írj, hogy mi lett, kíváncsiak vagyunk :)

2014. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Ha így akar a srác kutyát tartani, akkor azt nagyon nem gondolta át...
2014. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Most ért haza a fiam két órája. Elkezdet megint bütykölni valamit a szobában. Arra gondoltam, hogy minden szoba ajtó ugyanúgy néz ki csak a zár más mindbe. Kicserélem a szoba ajtón a zárat hogy ne tudja bezárni. Most mondta, hogy elmegy egy óra múlva. Benézek a szobába hátha van új fejlemény. Holnap lefotózok mindent. Öcsém haza hozza végre a Nikont úgyhogy lesz esélyem képet csinálni. Nagyon úgy érzem, hogy kutyát akar tartani. Vett egy zsák kutyatápot a szemközti gazda boltban. És találtam egy papírt amit kitéptek egy noteszból vagy valamiből. Az van rá írva hogy: "Csá Bence! Vissza fogom t szerezni mert ő életem szerelme és..." Innen le van tépve a lap. Fene tudja mi van most.
2014. dec. 27. 13:36
 38/47 anonim ***** válasza:

Neleht hogy a nyullal akarja megetetni a kutyatápot.

De akkor az kutyául fog kinézzni

Viszont ha a kutya a szerelme az törvénytelen.

Bár ha kankutya akko rmeg kell várni mig engedélyezik a meleggházasságot, ezt a joghézagot talán ki lehet használni

2014. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Kitépett fecnire ír üzenetet az okostelefonok korában, mi?
2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Nagyon kamuszagú a történet, de kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D
2014. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!