Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit reagálnátok egy ilyen...

Ti mit reagálnátok egy ilyen válaszra anyukátoktól?

Figyelt kérdés

Mióta elküldött otthonról nem találkoztam vele, de azért gondoltam karácsonyra küldök neki egy üdvözletet. 3 nap után ma írt vissza, valami ilyesmit, hogy "Az ünnepre és a szüleire való tekintettel önnek már nincsen anyja mert megverte, gondozás alá akarta helyeztetni, hogy a lakását megszerezze. És nagyon sajnálom Önt és a párját. Köszönöm"


Valami ilyesmi volt.

Volt egy kis konfliktusunk, de túlzás, hogy megvertem volna. (inkább ő támadt rám) Gondnokság alá azért akartam valóban helyeztetni, mert gyanús alakokkal diskurált és jól át is verték (engem legalábbis kisemmiztek, szerintem őt is, csak nem vette észre)


Gyakorlatilag majdnem az utcára kerültem miatta.


De azért ezek után is volt bennem annyi jóakarás, hogy küldtem neki karácsonykor üdvözletet, hogy ne legyen karácsonykor annyira egyedül, és ilyen válasz érkezett.


2014. dec. 27. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nos, az elozmenyek tudataban nem tudom miert csodalkozol ezen...

A gyamhivatal valoban nem indit eljarast, ha nem latja szuksegesnek. Az, hogy szerinted gyanus alakokkal diskural, az nem bun es az sem, ha hagyja magat atverni. Ha ide jutottatok, azt sem ertem minek a karacsonyi udvozlet. Kepmutatasbol, vagy martirkodaskent?

2014. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 17:58

Nem mindig beteg az illető..

A húgom is így járt.

A történet. Apám újra nősült, elvett egy olyan nőt akinek a fia börtönviselt. Lopásért, rablásért ült, és ül időnként. Apámnak jó fizetése volt, a húgom a közelben lakott, így rendszeresen meglátogatta aput. Egyik nap apu teljes havi fizetése eltűnt, és a felesége a húgomat nevezte tolvajnak. Apám meg ahelyett, hogy a húgom mellé állt volna, ellene fordult, mert a nejének elhitte minden szavát. A húgom nem hagyta annyiban, magándetektívet fogadott fel, aki pár napon belül be tudta bizonyítani a lopást, hogy a nő fia tette. A húgom minden iratot a nő és apám orra elé tolt. Azt mondta, nem jelenti fel apu feleségét rágalmazásért, és a fiát sem jelenti fel lopásért, ha a nő bocsánatot kér tőle. Nem kért, sőt nagy vita lett. Ott voltam én is, nekem kellett lefogni a nőt, hogy ne menjen neki a húgomnak. Ennek az esetnek lassan 20 éve. A húgom az évek során többször próbálkozott, hogy apuval kibéküljön. Amikor képeslapot küldött, apu visszaküldte, ráírva, hogy "Ön ismeretlen, kérem ne zaklasson" Volt olyan, hogy a fiam ballagásán eljöttek apuék, ott volt a húgom, és apu amikor meglátta, el is ment. Ma már a húgom sem erőlteti a dolgot, már nem foglalkozik vele. Ma már ott tartunk, hogy a nő sikeresen elintézte, hogy apu ellenem, és nővérem ellen is legyen. Apám nem beteg, nincsen lelki problémája. Egyszerűen csak a nő minden szavát elhiszi..

2014. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a vak szerelem utolso. Ez sem bun
2014. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!