Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom elviselni anyámat...

Nem bírom elviselni anyámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma az volt hogy mentünk volna valahova de semmi különös unalmas hely én mondtam hogy nem szeretnék menni mert fáradt vagyok (rosszul aludtam) anyám mondta egyfolytában hogy de akkor is megyek mert hogy mi az hogy nem elkezdet fenyegetőzni meg ordibálni közbe épen hogy bólintgatok ilyet szol ne merjek bólogatni mert kiveri a fogaim és megtépte a hajamat ezt így kell le reagálni? ráadásul mivel ez kb minden napos eset hogy veszekedni kezd pl abba is bele köt hogy miért van a kardigánom a fogason és mert nem a szekrényemben? de ha megkérdezném hogy mért van a fogas akkor is én járok szarul de ha válaszolni is próbálok valamire nem hagyja mert hogy nekem nincs jogom feleselni mégse szólalhatok csak tűrjem hogy üt és fenyeget stb? a mai esetre szobafogságot kaptam 16 éves f vagyok.régebben mondtam neki hogy feljelentem ha nem ál le de csak akkor is nekem volt rosszab nem tudom mit tegyek?
2014. júl. 31. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Viselkedj úgy, ahogyan ő szeretné. Egyelőre még ő tart el.
2014. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj szorgalmasan, alapozd meg a jövődet, hogy 18 évesen munkába állhass, eltartsd magad, és el tudj költözni.
2014. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!