Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok mennyire általános...

Nálatok mennyire általános szülő-gyerek között az ölelés és hasonlók?

Figyelt kérdés

Nálunk egyáltalán nem divat az ölelgetés, puszi, ilyesmik, "totyogós" korom óta egyszer se ölelt meg anya, max ha köszöntünk valakit, akkor van ez az arcösszeérintős "puszi", és ennyi. Én teljesen le voltam döbbenve, mikor a barátomnál voltam, és láttam hogy őt anyukája megöleli, megsimogatja a hátát ha elmegy mögötte, ad egy puszit a feje tetejére.. (Ezeket nem állandóan, csak néha)

Nekem tök meglepő volt, fel se merült bennem, hogy ilyen van :DDD

Nálatok ez mennyire általános? :)

21/L


2014. dec. 27. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi is megöleljük és megpuszilgatjuk egymást, napjában többször is, nem csak köszönéskor.


24/L

2014. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi nem ölelgetjük egymást, de a barátomnál én is hasonlót tapasztaltam. Mondjuk, én nem is kifejezetten hiányolom az anya-lánya öleléseket, de ez már más téma.
2014. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Apámmal nem, de anyával nekünk is ilyen mint ahogy leirtad a baratodeknal.
2014. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

A mi csaladunkban csak en vagyok olelgetes, apu peldaul csak unepekkor olel meg, azt is kb.ugy mintha meg sem olelt volna:-))Anyu se olelgetos, de mivel mindig a nyakan logok ha latom es ossze vissza puszilgatom igy mar megszokta az evek alatt es egyre nyitottabb:-))


A nagyimmal ugyanezt csinalom evek ota, szoval megtanitottam a csaladomat szeretni....marmint kimutatni a szeretet:-))Te is probald meg, eleinte majd morognak egy kicsit, de mindenki szeret szeretve lenni:-)))


Jaaaa a sogorom hires arrol h ital emberekkel erintekezni a sajat szuleivel kezet fog, ez 5 eve megvaltozott amiota beleptem az eletebe s egybol beleugrottam a nyakaba, amire total leblokkolt, azota mindig megolel ha lat es a szuleivel is olelkezik mostmar:-)))))

2014. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nálunk is megy az ölelgetés.
2014. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is van ölelgetés, puszilkodás. Angélával (ő az anyám) ha olyanunk van akkor többször megöleljük egymást. Van amikor puszilgatom, vagy ő puszilgat.. Sokszor viccelődünk, ilyenkor jön, hogy ölébe kapna, dédelgetne, de úgy már jóval nagyobb és nehezebb vagyok.. Persze ezek csak poén formájában. Az ölelés, puszi az természetes viselkedés nálunk.

23/F

2014. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs ilyesmi, de nem is hiányolom tőlük.
2014. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Köztem (nő vagyok) és anyum között megvan az ölelés és a puszi. Napközben is, csak úgy. Bátyám és anyum között nagyon ritkán és csak akkor, ha senki nem látja. Apummal nem puszizkodunk, az ő családjában sem volt divat, így mamámmal sem szoktunk.

20+N

2014. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Középső öcsémet gyakran megölelem, húgomat is, bátyám ha ki akarja mutatni a szeretetét, összekócolja a hajam (bár nagyon nincs mit)

Szüleimmel semmi, sem a másik 2 öcsémmel. De nem is hiányolom

18f

2014. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi sem ölelkezünk, puszilkodunk. Nem szokás nálunk de engem ez nem zavar, sosem szerettem, ha ,,fogdosnak". 24/L
2014. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!