Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz gyerek vagyok, ha nem...

Rossz gyerek vagyok, ha nem fogadom el azt amit megtiltanak a szüleim, közben Ők csinálják?

Figyelt kérdés

Sok mindenért rám förmednek.

Ne tegyem fel a lábam az asztalra tvzés közben...

Apu mindig így TVzik... Neki szabad...


Ne hagyjam a tányérom az asztalon, hanem tegyem be a mosogatóba.

Apu mindig ott hagyja... Neki szabad...


Ne hagyjam a cipőm az ajtó előtt, hanem tegyem be a cipőtartó szekrénybe.

Apu mindig lerúgja és ott hagyja a cipőjét az ajtóba...Neki szabad...


Nem lenne jogos, hogy olyan példát mutassanak amit elvárnak?

16/f



2014. dec. 31. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, attól hogy valamelyik szülőd neveletlen paraszt, neked nem kell követned őt.
2014. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyén fog hangzani, de pont azért mondogatják, mert azt akarják, hogy te jobb ember legyél, mint ők. Jobban legyél nevelve, ne tanuld el ugyanazokat a hibákat, legyél kicsit rendszeretőbb. Ezt akarják. Azzal, hogy beszólsz, pedig csak megszégyeníted őket, mert emlékezteted őket a hibáikra, amiket belőled ki akarnak nevelni.
2014. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos rosszul esik ha rád szólnak mivel ők is ugyanezt csinálják mint te, nekik akkor miért szabad?

Ezek nem olyan dolgok amit a felnőtteknek szabad,(veszélyes dolgok) a gyerekeknek nem ráadásul nem is vagy már olyan fiatal.

Ez kb. a vizet prédikál bort iszik szindróma.

Nem értem az előző hozzászólókat mi az hogy ők már felnőttek és nem tudnak megváltozni? Ez nem igaz, mert aki akar megváltozik. Én is felnőtt vagyok meg tudok változni ha akarok, csak sokan elintézik ennyivel...tudod könnyebb a másikat b-szogatni.

De ennek ellenére én is azt mondom senkinek nem törik le a keze ha elteszi a tányérját meg a cipőjét, én is elteszem, nem tart semeddig, ha ezeket megszokod akkor ezzel csak nyersz.

2015. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szememben apukád is egy hülyegyerek ilyen viselkedéssel.

A másik, amibe nem látok bele, hogy esetleg anyukád háztarzásbeli apukád tartja el a családot ilyenkor egy kevés privilegiuma lehet, korlátokon belül.

Belőled viszont még embert kell neveljenek. Már pedig ilyen viselkedéssel a lányok is menekülni fognak majd előled.

Senki nem akar házicseléd lenni egy okoskodó hülyegyerek mellett, hogy de apu is ezt csinálja....

Sehol nincs leírva, hogy nem mutathatsz példát a szüleidnek és változtathatod meg a viselkedésüket.

2020. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!