Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nagyon elegem van az...

Már nagyon elegem van az anyámból. Mit tehetnék? Bővebben lent 18/L

Figyelt kérdés
Pl amikor beteg vagyok ha már egyszer mondom hogy rosszul vagyok akkor azt mondja hogy ne nyafogjak mert attól nem lesz jobb.Pedig csak egyszer mondom.De ha ő beteg akkor egész nap a nyafogását hallgattom.És bármit csinálok az sose jó.Apám nincs,nagyszüleimhez se tudok menni.Már annyira kikészit ő meg sok más hogy attól tartok depressziós leszek.Ez már nem csak nyafogás és a korral járó.Teljesen kivagyok.Mit tehetnék?Kérlek segítsetek.Normális válaszokat kérnék.
2014. dec. 31. 12:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Összpontosíts a jövődre mint már azt írták előttem is, hogy minél előbb jó munkád legyen és leléphess otthonról.

Tényleg nem fog megváltozni rengeteg ilyen embert ismerek.De én el tudom kerülni őket mivel nem a szüleim csak ritkán találkozom velük. Meghallgatom amit mondanak aztán nem foglalkozom vele, leszarom.

2015. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!