Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek?! Új élet kezdése...

Mit kezdjek?! Új élet kezdése egyedül?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a szüleim nem támogatnak megfelelő érzelmi és anyagi háttérrel sem.Apa nem dolgozik, mindig belekezd valami nagy dologba amibe kölcsön pénzből nekiindul aztán bebukja..Anyának volt munkahelye, otthagyta a saját vállalkozás miatt ami persze megint nem sikerült jól. Így egyikük sem dolgozik. 1,5 éve folyamatosan elájultam, (stressz miatt a suliban itthon bárhol) és így most a középsuli 3. osztályát magántanulóként végzem.Eddig kaptam pénzt reggelire, amiből azért tudtam félretenni egy kicsit, de most ezt is megvonták.Műkörömépítéssel foglalkozom hobbi szinten (muszáj egy kis pénz)de már azért is mindig szól ha jön egy vendég és nem lehet nyugodt családi élet, mindenbe beleköt.. Karácsony után kiborultam igen rendesen, összevesztünk nagyon csúnyán aminek az lett a vége hogy apám megmondta hogy akkor most fogjam meg a cuccom és ta. karodjak de ide soha többet vissza nem jöhetek.Erősen gondolkozom rajta hogy tényleg összecuccolok és lelépek, és véghezviszem az álmaim egyedül is..(nem mintha sokat segítene, mint fent említettem is).szerinte csak útszéli lennék (hozzáteszem 2 barátom volt eddig, nagyjából másfél évig voltam mindkettővel.)Lenne olyan rokon, aki befogadna arra az egy évre amíg nem töltöm be a 18-at, még munkám is lenne, meg a körmös cuccból kb lenne 70.ezer forintom. Belevágjak az új életbe? Más kiutat nem nagyon látok(az öngyilkosságon kívül), mert apa változni nem fog.

Bocsi ha hosszú lett! Légyszi segítsetek! 17/L


2015. jan. 1. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat nehez ma tininek lenni, de hidd el szulonek is. Viccen kivul...

Ha vegkepp nem birod otthon, akkor inkabb irany a rokon. De jol gondold meg, mit veszithetsz amellett, hogy mit nyerhetsz a kulon elettel.Ne egess fel magad mogott minden hidat. Hat ongyilkos meg aztan vegkepp ne legyel! pont ketszer annyi idos vagyok mint te, de el sem hiszed, mennyi lehetoseg jott szembe velem 17 ev alatt, amire akkor gondolni se mertem.

Szoval fel a fejjel! ;)

2015. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Ha van lehetőséged én a helyedben mennék
2015. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat!

Próbáltunk értelmes ember módjára leülni és beszélni, de apától megkaptuk hogy csak ő az okos és mi hülyék vagyunk és semmire se fogom vinni az életben.. Úgyhogy elkezdem eladogatni a körmös cuccaim, lesz ami lesz.. :(

2015. jan. 1. 20:03
 4/6 anonim válasza:

Én is éppen új élet kezdése előtt álok.

De nem fog menni érzem pedig a jelenlegi helyzetet sem bírom.

2015. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én végül nem kezdtem egyedül új életet, hanem a párommal megyünk külön jövőre :)

Neked is azt javaslom mint nekem valamelyik hozzászóló, hogy gondold át, és ne égess fel minden hidat magad mögött! Ha tudok segíteni nyugodtan írj privátot! :)

Kellemes Ünnepeket!

2015. dec. 24. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól alakulnak a dolgaid!

Sok sikert! :)

2015. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!