Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S Anyát megbántottam ....

S. O. S Anyát megbántottam . Szemtelen voltam vagy nem tudom Hogy kérjek bocsánatot tőle?

Figyelt kérdés
Úristen anyàt megsértettem.Volt már de most komoly a helyzet.Olyanokat mondott nekem hogy Pl.:Befejeztem a pályafutásom veled ,olyan leszek ahogy te velem. Meg ilyesmi.Nem néz rám szinte.Hogyan kérjek bocsánatot???? Ajj mitcsináljak??

2015. jan. 1. 18:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
15%
ne szólj hozzá,vedd semmibe, max 1 hét és ő fog körülugrálni,hogy végre hozzászólj
2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megbántad, amit mondtál, akkor szerintem érdemes lenne őszintén elmondanod neki és bocsánatot kérned.
2015. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi történt, mit csináltál? Anyukád is elég gyerekes, ilyesmit felnőtt ember nem mond.
2015. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszeljetek at h pontosan mi volt a problema.
2015. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akármit vágtatok egymás fejéhez, ő akkor is az édesanyád. Töredelmesen kérj tőle bocsánatot. és igyekezz kedves lenni hozzá, segíteni neki, amiben tudsz, hogy érezze a jó szándékot.

Tanulj a mostani esetből és a jövőben legalább te, mindig viselkedj mérsékelt, nyugodt, kedves emberhez méltóan. Fogd vissza magad, ha kezdenél begurulni.

2015. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy mit csináltál?!
2015. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm.De nyeljem a békát? Apa szerint lázadó vagyok de jó értelemben
2015. jan. 1. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Kérlek magyarázd el, hogyan segítsünk, ha nem árulod el, mi történt? Nem kell semmilyen békát lenyelni, de az indulatoktól mentes korrekt, kommunikációt meg kellene tanulni. Mindent problémát meg lehet beszélni, de nem mindegy, milyen stílusban, és milyen tálalással. Ebben egyébként anyukád is mutathatna példát, ami sajnos szemmel láthatóan nem megy neki.
2015. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Anya nagyon sajnálom, hogy megbántottalak. Nem fog előfordulni többször".

Válassz: Inkább élsz egy feszült házban, úgyhogy te magadnak gátolod meg a boldogságod (és a szüleid boldogságát...), vagy őszintén beismerni amit tettél, és boldognak lenni.

Remélem utóbbi. :)

2015. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Készíts neki holnap reggelit, vagy főzd le a kávéját, és a friss kávé/reggeli közben - ahogy az előttem válaszoló szépen megírta - bocsánatot tudsz kérni. Neked is jobb lesz.
2015. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!