Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jo otlet, ha...

Szerintetek jo otlet, ha bevallom a massagom?

Figyelt kérdés
14 multam, es mar ket eve sziklaszilard biztos vagyok a homoszexualitasomban. Erre lehet mondani, hogy hormonok vagy identitaszavar, de igazabol a lanyokra sohase tekintettem ugy, plusz iden belezugtam az egyik baratomba. A csaladom elegge liberalis, es tudtommal senkinek sincs baja a melegekkel, de senkinek sem konnyu elfogadni azt, hogy a gyermeket nem ismeri. A szuleimmel jo kapcsolatom van,es nem szeretnem, ha a coming outom utan mashogy tekintenenek ram, vagy esetleg romlana a kapcsolatunk. Mar elore felkeszultem a kerdesekre, es kikerestem egypar honlapot meg egy tarsasag telefonszamat, hogyha bovebb szakszeru tanacsadast szeretnenek. Magamat mar sikerult elfogadnom, de a testvereim kapcsolata a szuleimmel az utobbi evben romlott, mert eltizkoltak eloluk jo par dolgot, es en nem szeretnek erre a sorsra jutni. Nem nagyon szeretnek varni, mert magamat ket ev alatt tudtam csak elfogadni, es mar megorulok attol, hogy senki sem ismeri a valomat. Elmondjam nekik? Vagy varjak vele addig, amig ok is elhiszik hogy 100% biztos vagyok magamban?

2015. jan. 3. 01:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
14 évesen még nem lehetsz biztos a nemi identitásodat illetően. Várj még, mielőtt elárulod.
2015. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kovpet ***** válasza:
94%
Nem a nemi identitása a kérdés, hanem a szexuális orientációja. 14 évesen már azért tudja az ember, hogy ki jön be neki. Egy hetero tiniről is megkérdőjeleznéd, hogy hetero-e?
2015. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: ott a pont!
2015. jan. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Miquel, te sem voltál benne biztos 14 évesen ugye? hány évesen voltál benne biztos?
2015. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8%
Én nem vagyok erre jó példa, mert nálam fel sem merült kérdésként. De egy barátom (aki mellesleg 16 évesen szerelmet vallott nekem) 20 éves koráig nem volt biztos benne. Ma unokái vannak, és ha szóba kerül, csak nevet a valamikori önmagán.
2015. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha tényleg biztos vagy benne és elég lelkierot gyüjtöttél(mert szinte biztos hogy lesz egy kis pityergés)akkor szerintem mindenképpen!És készülj fel ha esetleg kicsit élesen reagálnának,mert ez egy nagy dolog és kis idobe tarthat míg megemésztik(nem mintha baj lenne veled).Az oszinteseg a legfontosabb,szurkolok neked!:))
2015. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, családnak. Persze, ha tényleg komolyak a gondolatok, vágyak a fejedben. Akkor sokkal jobban fogják majd fogadni azt is, ha a barátodról fogsz nekik beszélni, bemutatod nekik Őt.
2015. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!