Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak neki? Többi lent!

Mit mondjak neki? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és jóban vagyunk. Szoktunk beszélgetni, és viszonylag normális a srác. Szeretném tudatni vele, hogy tettszik nekem, de nem azt szeretném mondani neki kerek perec hogy "Szia tetszel!" Tudtok olyan dolgokat mondani amivel finoman tudok célozgatni arra hogy tetszik hogy magátol jöjjön rá? Előre köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.

2014. nov. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt a lányok hogy a férfiak gondolatolvasók?
2014. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam van egy olyan határ mikor magátol rá tud jönni.
2014. nov. 22. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
hát , pl eddig mit mondtál neki? :)
2014. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hááát...eddig vsak beszélgettünk meg nevettem a viccein (iszonyat jó humora van) meg ő is az enyéimen (nekem annál kevésbé de azért cuki volt tőle <3 ). Meg a melletem lévő padban ül és néha egymásra nézünk és elmosolyodik egy pillanatra. Ofőn viszont szoktunk néha olyat játszani hogy valakinek elmondjuk hogy mi a jó és rossz benne. Én neki a jónál azt mondtam h jó a humora és jól lehet vele társalogni, a rossznál pedig passzoltam. Sajnos én még pont nem kerültem sorra, de amint megtörténik írok hogy mit mondott rólam.
2014. nov. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!