Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megint alakított. Lehet...

Anyám megint alakított. Lehet ezt ép ésszel tűrni?

Figyelt kérdés
Este megint nem találkozhattam a barátommal, barátnőimmel mert félt, meg este sötét van. Pár hónap múlva 18 leszek. Már alig várom. Csak apukámat sajnálom. Neki kell vele maradnia. Más is jár az én cipőmben?

2015. jan. 4. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos más is. :( Szegény anyádat sajnálom, nagyon nehéz lehet veled együtt élni.
2015. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem, bár engem is viszonylag szigorúan fogtak, este 10 után én már nem lehettem sehol, de ha jobban beszigorítottak és alaptalanul, akkor leültem velük beszélni, hogy én az ő vérük-husuk vagyok, és az ő nevelésük. Ha bennem nem bíznak, magukban sem bíznak. Most már elég nagy vagyok mindenre megtanítottak, elmondtak, ami szükséges ahhoz, hogy ÉLJEK. Ha bezárnak, nem fogok élni és nem szerzek tapasztalatokat és akkor ezt később fogom megtenni, amikor már nincs joguk megmondani, hatással lenni az életemre. És az veszélyesebb.


Ez általában hatott, szóval ne voltak zűrök.

2015. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Magadtól is lehetne ennyi eszed.
2015. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
jajj szegény te, de sanyarú sorsod van...
2015. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ milyen környéken laktok. Esetleg kérd meg ilyenkor a barátodat, hogy jöjjön eléd, hogy ne kelljen sötétben csatangolni.

De nem értem miben változik majd a helyzet, ha nem 17 leszel, hanem 18+

akkor is elrabolhatnak/kirabolhatnak, ha akarnak.

2015. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
5-ös, akkor mi a megoldás? Láncon, pórázon vezeti majd anyuka felnőtt gyerekét? Beteges gondolkodás!
2015. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Felnőtt magára vessen, ha felelőtlen.
2015. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfogsz holtozni? lesz mibol?
2015. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koltozni*
2015. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!