Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tavasszal születik a babánk....

Tavasszal születik a babánk. Ti hány éves kortól hagynátok egyedül az apjával?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 18:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk 3 napos korától, amikor hazaviszitek a kórházból, és amikor éppen nem szoptatod? Az utóbbin kívül minden teendőt el tud végezni egyedül az édesapja is.
2015. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

??? kb. az első pillanattól kedzve egyedül hagyhatom őket.

Nem csak nekem lett gyerekem, hanem neki is! :)

2015. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

bírom az ilyen nőket, akik szerint a gyerek létrejötte, egyedül az ő érdemük, és ki nem eresztik a kezükből évekig, még a gyerek saját apjának se..

az oké hogy én se örültem amikor 1-2 hetesen jött az egész rokonság hogy nézze a picit.

de a férjem.. a gyerekem apja.

mondjuk nem sokat jártam el otthonról, de ő is volt kettesben a babával rengeteget.

2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Manapság már 11 évesen is lehet valaki apa, de egy ilyen kis gyerekkel még nem hagynék egyedül egy babát.
2015. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Így van. Az apuka nem egy gyerek, akivel nem lehet egyedül hagyni a gyerekét. Akár ő is otthon maradhatna vele. Mindent képes megtenni valóban, a szoptatáson kívül.
2015. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Az apa 13 éves korától már egyedül merném hagyni, persze csak ha az apa komolyabb gyerek.
2015. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
9%
Jogos a kérdés,mert pl az én apám olyan volt,hogy nem lehetett vele egyedül hagyni elèg sokáig.Nem mindenki normális,felelősségteljes ember,aki èrt a gyerekekhez.
2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, mikor én pl. az apámra biztam a kutyámat, a kutya ugyanolyan szemtelen neveletlen lett, mint én.
2015. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus nő!

A "férjének szült", de oda már nem akarja adni neki!!

2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Éves???

Én a baba másfél hetes korában hagytam őket magukra először, akkor kellett visszamennem az orvoshoz. Remekül elvoltak kettecskén, szoptatásra pedig éppen hazaértem.

2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!