Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek egyedül 20 évesen?

Mit tehetek egyedül 20 évesen?

Figyelt kérdés
apám állandóan terrorizál minket (engemet és anyukámat), amióta az eszemet tudom állandóan dühkitörései voltak, mindent amit otthon talált széjjelvert, 2 útlevelemet széjjeltépte (mert anyukám nem magyar és így akadályozta meg h magával vigyen engem is) 1 telefonomat az orrom előtt kalapáccsal vert szét, számtalanszor nyilvános helyen, iskolában felpofozott, mindenbe beleszól mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja a lakásunk több mint 20 éve nem volt felújítva, amíg általános iskolás voltam pár barátom néha(max 5 2 évente egyszer) feljött hozzám de ők is cikiztek amiatt hogy milyen körülmények között élünk, azóta nincsenek barátaim, jelenleg egyetemista vagyok amikor felvételizni kellett elakartam menni egy másik városba mert nem akartam otthon lenni se a körülmények miatt meg apám miatt se de persze nem én dönthettem el hogy hova jelentkezem így itt maradtam(ő azt mondta h nem akar koleszra költeni pénzt), a mostani karácsony szörnyű megint volt egy ilyen kitörése tegnap egésznap eltünt és csak 8kor jött meg és egy szót se szólt hozzánk ma meg állandóan fenyegetett minket hogy kikészít minket lelkileg meg hogy anyámat feljelenti az apehnál (van egy vállalkozásunk), nem tudom hogy mit kellene tennem egyedül vagyok nincs pénzem, tudom hogy ha tovább maradok otthon annál rosszabb lesz nekem, mit tehetnék?
2014. dec. 25. 20:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
minden pénzt külön kell gyűjtenünk dobozokba és csak kajára szabad költenünk meg legfeljebb ruhára, a lakásunk katasztrófa és autónk sincs
2014. dec. 25. 20:40
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Orvoshoz kellene vonni apádat, mert beteg.
2014. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem hajlandó kezeltetni magát, a kényszer gyógykezelését kell kezdeményezni.
2014. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jár pszihológushoz kb 3 havonta, de nem mondja el h mi volt ott
2014. dec. 25. 20:44
 5/25 A kérdező kommentje:
szerintem a kényszer gyógykezelés.sem jelent megoldást a problémára mert elviszik ott marad max 1 évet és utána visszajön hozzánk...
2014. dec. 25. 20:46
 6/25 anonim ***** válasza:

Szakértő kellene, szerintem apád egyrészt cukros, másrészt depressziós.


Egy időre magára kéne hagynotok valahogy.

2014. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
#6 igazi paraszt vagy
2014. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nem lehet vele már több éve beszélgetni semmiről, állandóan csak panaszkodik mindenkinek állandóan sír hogy nincs pénze...

a vércukorszintje mindig picit a határ fölött van amikor mérik kapott is gyógyszert de az túl erős volt és "megbolondúlt" a gyógyszerektől

2014. dec. 25. 21:02
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy a 6-os paraszt, de még egyetlen egyetemistától sem láttam, hogy nem használ központozást, nagybetűt, helyesírási hibái vannak... így a történet sántít.


Egyébként: ha édesanyádnak vállakozása van, akkor vlsz pénze is. Így lenne miből elköltözni és/vagy ügyvédet fogadni és válni. 20 évesen egyébként elköltözhetsz otthonról, és a magad lábára állhatsz.

2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben is kifejthetdnéd ezt a 20 évesen sajátlábadra állhatsz-ot mert nincs pénzem, csak egy érettségim van és kész, hogy gondoltad?
2014. dec. 25. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!