Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éreztessem az anyukámma...

Hogyan éreztessem az anyukámmal hogy szeretem, és hogy törődök vele?

Figyelt kérdés
Sokszor azt veszem észre, hogy amint hazajövök, beülök a gép elé és elvagyok, ezt azt csinálok, elmegyek haverokhoz stb, szóval élem az életemet. Anyum meg itthon takarít, mosogat, rendbeteszi a házat, utána csöndben ül, vagy nézi a tévét, apum is ritkán van itthon, szóval úgy érzem nagyon egyedül van anyum és sajnálom. hogyan tudnám egy picit jobban kifejezni felé hogy szeretem, és milyen közös dolgokat tudnék vele csinálni? 23/f

2015. jan. 7. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is érzek így néha. Tudom, fiú vagy, így a közös sütés, főzés nyálasnak tűnik, én ezt szoktam vele vagy megnézünk egy filmet. Kérdezd meg mindig, miben segíthetsz, nincs-e kedve elmenni moziba vagy beülni kicsit valahova.
2015. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neha dicserd meg, hogy milyen szep a lakas, hogy ide jo hazajonno, hogy milyen finom az ebed, ilyet csak o tud fozni. En is anyuka vagyok, nincs nagyobb oromom, mint ha a gyermekeim megelegedettek. Add meg neki azt az erzest, hogy o fontos, szukseg van ra es hogy amit ertetek tesz az nagyon jo.Ettol tobbet nem kaphat egy anya. Amugy gratulalok, ritka rendes fiu vagy, gondolom mar ezzel is boldogga teszed edesanyadat.
2015. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van? Beszélgess vele egy kicsit. A nők és anyukák nagy többségének a sorsa az, hogy rendben tartják a háztartást, ezért nem kell őket sajnálni. Én is anya vagyok, 3 gyerekkel. Ha meg akarod mutatni neki, hogy becsülőd őt ezért, akkor elég, ha magad körül rendet tartasz, és adsz magadra és ápolod magadat. Más nem is kell egy anyának. Egy 23 éves fiú már felnőtt és megvan a saját élete. Ez teljesen természetes. A teljes szabadidődet nem kell az anyukáddal töltened, de mondjuk egy negyedórát naponta?
2015. jan. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aries 2 ***** válasza:
Én bátran besegítenék neki a házimunkákba. Biztosan megkönnyítenéd dolgát, aminek szerintem örülne. Ha meg esetleg ő nincs éppen otthon, meg is lephetnéd őt, hogy bizonyos aktuális házimunkákat megcsinálsz helyette. Így okozhatnál neki egy kis örömet. Esetleg elmehetnétek együtt közös bevásárlásokra, sétákra.
2015. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!