Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz anyukámmal a...

Nagyon rossz anyukámmal a viszonyom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Anyukámmal nagyon rossz a viszonyom, már jó pár éve. Nevelőapám van, és egy öcsém. Velük mindig aranyos, kedves, engem meg le se sz**r. Az öcsém el van kényeztetve, mindent megkap. Én annyit se kapok, hogy mi volt ma a suliba? Mint két idegen élünk egymás mellett a házba. Ha hozzám szól akkor is csak ordít, csúnyán beszél velem, fenyeget. Mindig azt vágja a fejemhez, hogy költözzek el. Egyszer betelt a pohár, és tényleg elköltöztem a nagyszüleimhez, de pár nap múlva sírva jött utánam, hogy meg fog változni, csak menjek haza. De semmi nem változott. Ugyanúgy az utolsó vagyok neki, ugyanúgy csak ordít velem mint valami idegbeteg. Minden baj neki amit csinálok, ha segítek az a baj, hogy miért nem tanulok, ha tanulok az a baj, hogy miért nem segítek stbstb. Én ezt nem bírom, elakarok költözni innen most már véglegesen, de hova? =/ Barátaim alig vannak, alig enged valahova. Mindenért csak kritizál. pl: nagyon rosszul esik, hogy imádok énekelni és hobbi szinten is csinálom(énektanárhoz járok), de mindig azt mondja, hogy ne énekeljek mert k**rv.ra idegesíti, és hogy mit énekelgetek, ebből nem lehet megélni, inkább menjek dolgozni, úgyis annyira ráérek az iskola mellett. ( szerinte) Vagy felhúzta valaki valamiért és semmit nem ártottam, de rajtam tölti ki, idézem : menj te is a k**v-a any@dba most már. Előre köszönöm a válaszokat. :)

17/L


2014. nov. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon sajnálom! Először is, szerintem tudd meg, hogy mi a baja veled. A lánya vagy.. Hát előzőleg is a nagyszüleidhez költöztél, hát most is :) És anyukád ne hátráltasson abban, hogy énekelj! :) Ha szeretnél beszélni akkor írj :))
2014. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő qrva, hogy ezt mondta?
2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem lesz jobb a kapcsolatotok az anyáddal (szándékosan nem anyukát irtam), amit nagyon sajnálok. Az ok pedig az, hogy amikor anyukádnak új pasija lett, ő vele kezdett új, számára boldogabb életet és te pedig a múltból megmaradtál, amit egyébként már le akart zárni, de te jöttél és vagy a múltból, legszivesebben kitörölne az életéből. Sosem lesz jobb és nagyon sajnálom. Tudd, hogy te erről nem tehetsz, te ettől még szerethető vagy. És jó a lelked, mert énekelsz, ilyenkor dalol a sziv. : ) Keresd meg, hogy kik szeretnek igazán, igen, költözz el és ne várd és ne küzdj anyád szeretetéért. Sajnos nem tud téged szeretni. Szeresd magad és fogadd meg, te nem leszel ilyen anyuka, a te gyermeked érezni fogja a szeretetedet. Ennyit tehetsz, semmi mást. Sajnálom Kedves, de ezzel szembe kell nézni és csak bátran előre : )
2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás hogy engettél a visszasírásának!
2014. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!