Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni, hogy édesany...

Mit tudnék tenni, hogy édesanyám támogasson egy olyan dologban ami ütközik az elveivel?

Figyelt kérdés
Egy rutinszerű , kisebb szépítésről lenne szó. Bár így is jól érzem magam a bőrömben , de nekem ez sokat jelentene. Ez úgymond a legnagyobb vágyam. Amikor anyával erről beszéltem eddig mindig azt mondta , hogy anyagilag hajlandó támogatni ha úgy érzem erre tényleg szükségem van , de lelkileg nem tud mellettem lenni mert nem ért egyet a döntésemmel. Pedig lelki támogatásra sokkal nagyobb szükségem lenne. Ha ezt nem kapom meg tőle úgy érzem végig sem tudom csinálni. Nagyon fontos lenne hogy mellettem legyen végig és biztasson. Nem azért mert kételkedem , csak édesanyám fontos szerepet tölt be az életemben és kell a támogatása.
2015. jan. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mirol van egyaltalan szo?
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Csak nem mellplasztika? Mert én sem támogatnám, hogy guminő legyen belőled, és nagyobb eséllyel szedj össze nőket tárgyként kezelő guminőkre gerjedő taplókat. Az pedig különösen csalódást okozna, ha neked ez a leghőbb vágyad. Ha valami másról van szó (anyajegy eltüntetés, akármi), abba természetesen támogatnálak. Ha az elveivel ütközik, és úgy gondolja, nem szolgálja a javadat a dolog, akkor nem fogod erről meggyőzni. Még az is nagyon önzetlen hozzáállás, hogy anyagilag támogatná. Előbbre helyezi a vágyaidat a tapasztalatainál.. Inkább gondolkozz el azon, hogy mi van, ha neki van igaza?
2015. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat hogy kérhetsz valakitől, hogy lelkileg támogasson, ha ő ezt a dolgot ellenzi és nem akarja? Ha te nem tudod végigvinni, az ő támogatása nélkül, akkor ne csináld, más megoldást nem látok. Ugyanakkor gyerekes hozzáállás, hogy valamit lelki támogatás nélkül nem tudsz végigvinni.
2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt egy kisebb szépészeti beavatkozásom...és kötődés,támogatás ide oda ha akarsz valamit tökmind1 támogat e...megcsináltatod..mert álmod! Nekem sose igérték hogy kifizetik pedig nem ciciről volt szó...én akartam,álmom volt ezért gyűjtöttem rá és tudtuk nélkűl megcsináltattam! Ennyi...ha ennyire dédelgetni kell sose leszel önálló semmibe! Hajrá,nőj fel!😉
2015. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki sokkal több időt,energiát kellene rászánni az anyuka meggyőzésére.Talán még várni kéne,amíg megérti,hogy mennyire fontos ez neked.

Elvinném az orvoshoz,hogy velem legyen a konzultáción,mutatnék neki mindenféle információt,hogy hogyan,mit csinálnak,ilyesmi.

Ha van ismerős,akinek ilyet csináltak,lehetne veszélni vele az anyukával együtt.

Teljesen megértem,hogy szükséged van rá.Mindig szükségünk van az anyukánkra,ha nehéz helyzetben vagyunk.

2015. jan. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, megcáfolnálak. Látatlanban ítélkezel, de fogadni mernék, soha életedben nem láttál még plasztikázott nőt. De előítéleted va, látom.

Ha mellplasztikára vágyna is a kérdező, nem lenne belőle guminő! Nekem is volt, jó pár éve. Férjem van, gyerekeim. Nehogy azt hidd, hogy "guminő" csak "guminőt" szerető pasiknak kell!

Ha ésszelcsinálja, és nem lufikat rakat be, egyébként nem is feltűnő.

Nem is gondolnád, hány ugymond átlag családanyának van mellplasztikája.

Kérdező, nem tudom hány éves vagy és mire készülsz, de ha anyukád nem áll teljesen melletted, nem tudsz mit tenni. Az is ép elég szép, hogy anyagilag támogat. Nem muszály veled egyetértsen, de azért amint látom elfogadja a döntésed. Szerintem ennyi elég is...szedd össze magad és vágj bele, hidd el, végig tudod csinálni. Sok sikert!

2015. jan. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!