Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám csúnyán mossa a...

Édesanyám csúnyán mossa a ruháimat. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nagyon aggasztó hogy mindennel össze mossa a ruhákat, főleg az én kényes darabjaimat, de például nem válogatja sem a színeseket sem a feketét és sem a fehéret, ezáltal igen sok fehér ruhám, pólóm, melltartóm bugyim szürke színű lett.


Egyébként mosnék én is de nem engedi, szerinte nem spórolok a mosóporral és az öblítővel, de különben sem engedné, meg főleg hogy én dolgozom ő pedig nem és itthon van.


2014. okt. 26. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha dolgozol vegyél a saját ruháidnak 1 doboz ARIEL-t és mossál munka után.
2014. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Kerek perec mond meg neki, hogy ez így nem jó, válogassa külön a fehéreket, a feketéket, a pirosakat és a színeseket, mert ez így nem jó. Ha meg nem akarja így csinálni, mosd ki a saját ruháidat te.
2014. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szétválogatod, berakod a mosógépbe és megmondod, hogy "anyu, akkor tedd bele maga a mosószert vagy mutasd meg mennyit használjak és teregess ki légyszi, ha lejárt". Vagy vegyél egy doboz színfogót.
2014. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Állj a sarkadra. 14 éves korom óta rejtegetem a ruháimat anyám elől. Aztán kimosom magam. Ha ő mosta halálra voltak ítélve, összementek, kinyúltak, rossz esetben eltűntek valahol a mosógép és a szekrényem között...

Először volt egy kis balhézás, de aztán megszokta.

2014. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Veszel magadnak mosóport és öblítőt. Akkor nem szólhat a spórolás végett, mert nem ő vette. Mosol magadra és kész.
2014. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedi? Akkor vegyél magadnak mosószert és öblítőt, és mosd úgy.
2014. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most azért lettem lepontozva mert magamra mosok, vagy mert szembe merészeltem szállni egyetlen szülő anyámmal?

Bezzeg más kérdéseknél el van küldve a búsba az aki nem magáról gondoskodik...

2014. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Anyukán szuper ember-anya, de gyerekkorunkban mindent összemosott, apukám fehér ingei kékes színben játszottak, a kedvenc fehér nadrágom rózsaszín lett. Hiába mondtam neki.
2014. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*anyukám
2014. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!