Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az életemből. Mit...

Elegem van az életemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fő ok a család ahogy a kategóriában is látszik. Nincs szó békülésről itt mindenki egy idegbeteg állat meg azt veszem észre már én is. 15/f

2015. jan. 12. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyomorban élni kedves családtagokkal. Fantasztikus. Napi szinten durva viták. El lehet képzelni de érezni azt nem amit én
2015. jan. 12. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy megoldàs van: koleszba mèsz egy messzi vàrosba. 2 havonta hazalàtogatsz, de èled a sajàt kis èleted.
2015. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Suliba úgy még jo helyem van és a barátokat se szeretném itt hagyni
2015. jan. 12. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyszülők? Én velük élek, mert az anyám lepasszolt és nem jeleskedik gyermeknevelésben. Vagy ők is ilyenek? Sajnálom nagyon, de fel a fejjel! Esetleg a kolesz se rossz ötlet..
2015. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meghaltak. Tavaly a második mamám. Nagyon szerettem. Hónapokig mondhatni depressziós voltam. Meg 1-2 dolog is hozzá tett ahhoz.
2015. jan. 12. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez esetben beszélj az osztályfőnököddel és ő majd lépéseket tesz, próbál segíteni. Próbálj meg kimaradni ezekből, legyél sokat a barátaidnál, írj leckét a barátaiddal és kösd le magad. Hallgass zenét, kerüld a családtagokat. Ne érdekeljenek, különben belebolondulsz és ez meghatározhatja az egész életed.
2015. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira bonyolult :( 1 regényt írnék ide most az se lenne elég. Bennem is van hiba, tudom.
2015. jan. 12. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek ha szeretnéd, szóval ha úgy érzed, leírhatod, én elolvasom és megpróbálok segíteni:)
2015. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Á, már nem is érdekel, zenét hallgatok abba van minden érzelem. Nem is szeretnék beszélni róla.
2015. jan. 12. 22:10
 10/10 anonim válasza:
hidd el ,tökéletesen megértem 14/1 :(
2015. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!