Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhagytam a szüleim 100....

Elhagytam a szüleim 100. 000Ft-ját, nagyon mérgesek rám, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak, a gyerektartás havi 100.000ft amit apa fizet anyának. Apukám tegnap mikor hazavitt odaadta nekem, hogy adjam oda anyának. Elfelejtettem mert siettünk egy családi rendezvényre. Ma jutott eszembe, de már nem találtam a kabátzsebemben! Nincs meg, azóta sok helyen megfordultam már, tuti kiesett valahol. Apa először azzal gyanúsított ráadásul, hogy biztos eltettem magamnak.. ez nagyon rosszul esett.. de mindegy, most nagyon haragszanak rám, tudom, hogy ez óriási érték, és hogy rögtön oda kellett volna adnom..de nem szándékosan veszítettem el, és most nagyon rosszul érzem magam. mit tegyek?

2015. jan. 18. 19:18
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
köszönöm #30-as ... nem igazán az a kérdés, hogy ki a hibás....
2015. jan. 19. 23:11
 32/33 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni!!!???


Hát, basszus, apuka részéről azt, hogy nem a gyerek kezébe adja a tartásdíjat (akkor se, ha kis összegről lenne szó), hanem maga juttatja el anyukának (személyesen készpénzben, banki átutalással, rózsaszínű csekken stb.).


A gyerek részéről azt, hogy megmondja apjának, hogyha még egyszer őneki adja a tartásdíjat, akkor a bankjegyköteget azonnal beleszórja a szélbe, apuka meg kapkodhat utána, ha akar.


16 éves lányt már nem úgy viszik láthatásra, mint egy kisgyereket. Szerintem, ha a lány nem akar menni, akkor erővel nem viheti az apja magával. Ha apuka folyamatosan azt vágja a lány fejéhez, hogy csak arra tud odafigyelni, ami fontos neki és nem becsül meg semmit, akkor szerintem a lány simán mondhatja a következő láthatásnál, hogy "Kösz szépen, de ha így beszélsz velem, én nem akarom veled tölteni az időmet."

2015. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

bele szórja a szélbe. ez jó:)) de jó hogy vizuális vagyok. magam elött látom apukát ahogy kapkod a pénz után a szélben..



de valahogy kéne valami jobb ötlet is.

sajnos nekem nincs:(((

2015. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!