Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját anyám fel se hívott a...

A saját anyám fel se hívott a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Most voltam 30. Mindenki megköszöntött, férjem, barátaim, testvérem, sógorom, anyósom,, de a saját anyám vagy apám mégcsak fel se hívott. Influenzás mind a kettő, nálunk meg kisgyerek van, gondolom nem akartak átjönni betegen, de akkor is! A telefont azért felemelhette volna :'( nagyon rosszul esik.....

Egyébként jóban vagyunk, rendszeresen találkozunk, nincs köztünk vita.


2015. jan. 19. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet hogy elfejeltették? Ezért nem legyél mérges, lehet tényleg csaj erről van szó, betegek, minden bajuk van most, és kiment a fejükből.
2015. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem mérges vagyok, hanem csalódott . Sírni tudnék :'((

Hogy felejtheti el? Nekem is van gyerekem, én soha nem felejteném el. Mindenki másnak meg eszébe jutott. Ráadásul a 30. ?

2015. jan. 19. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy elfelejtette? Egyik évben az enyémet is elfelejtették otthon. Tavaly meg én felejtettem el anyukámét, pedig mindig eszembe jut, mindig felköszöntöm, most nem tudom, hogy történhetett, nem hittem, hogy ilyen előfordulhat velem. Bántam is a dolgot, de nem akarattal felejtettem el.
2015. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én anyám évek óta nem foglalkozik semmi dolgommal, kb. 11 éves korom óta, amikor elhagyott minket. Van ilyen.
2015. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egyébként nem hiszem, hogy elfelejtette, mert a hét elején még arról volt szó, hogy megyünk vasárnap ebédelni, mert úgyis szülinapom lesz :-(
2015. jan. 19. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha influenzás és nagyon rosszul van, lázas, akkor lehet, hogy eszébe sem jut, csak a saját baja köti le, az ember ilyenkor szinte félhalottnak érzi magát.
2015. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlgondolom, de tényleg szarul esik. Meg a párom is azt mondta amikor ezt elpanaszoltam neki, hogy ő nem akarta mondani, de szerinte is durva.
2015. jan. 19. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondta anyám a szülinapon előtti héten, hogy tudja, mikor lesz. Aztán a 30. szülinapomon este 8-kor felhívtam és megkérdeztem, tudja-e hanyadika van. Közölte, hogy 29-e. Mondtam, nem 30. A szülinapom. Mély hallgatás aztán nagy bocsánatkérés :D Az öcsémet egy hónappal hamarabb köszöntötte fel :D Én így szeretem, nem tehet róla. Hívd fel és kérdezd meg, tudja-e milyen nap van. :) És Isten éltessen! :D
2015. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom személyesen akarnak felköszönteni, és meg sem fordul a fejükben, hogy te azt feltételezed, elfelejtették, miközben pár nappal korábban beszéltétek meg, hogy közösen ünnepeltek. Mi bajod van azzal, ha ők személytelennek tartják a telefonos/internetes köszöntést? Szerintem túlragozod a dolgot.
2015. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
OK, igazatok van, nem ragozom túl :-)
2015. jan. 19. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!