Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám buta de folyton okoskodik...

Apám buta de folyton okoskodik. Megoldás?

Figyelt kérdés

Kedves és segíteni akar de elég unintelligens szegény,műveltsége 0. Amit kitalál ahhoz viszont nagyon ragaszkodik. Nem merek tanácsot kérni mert mindig hülyeségeket mond és azokat nagyon erőszakosan nyomatja és védelmezi. Leállítani csakis felemelt hanggal lehet de abból vita meg sértődés lesz. Meg olyan kínos hogy anyámmal próbálunk megoldani valami problémát erre lelkesen berobban és mindent lerombol.

Pl. egyetemet szeretnék váltani és azt mondja hogy olyan indokokat írjak hogy a mostanin elmaradnak az órák meg hogy nem érzem a kihívást.. értitek ha ilyet leírok,seperc alatt kiderül és az átjelentkezésig sz*patni fognak a tanárok és a jövőben is megnehezíthetik az életem.

De ezt képtelen megérteni és csak mondja a magáét.

Megoldás ilyen emberekre?

Elköltözni nem fogok tudni egy ideig.

19/F


2015. jan. 24. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Ez működik.
2015. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
hagyd rá és menj a saját fejed után :D
2015. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Adj neki LSD-t attól állítólag nő az intelligencia!
2015. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nincs megoldás. Úgy élte le az eddigi életét, hogy soha senki nem mondta meg neki, hogy egy idióta. Most meg már késő. Én apám is ilyen. El kell engedni a füled mellett. Bólogatni, hogy így lesz meg úgy lesz apukám, azt nem kész.
2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

A faterom 100% ugyan ez, ugyan ezt én is leírhattam volna :D

Pl: múltkor meg akarta nekem mondani hogy melyik nyelv a nehezebb a német vagy az angol mikor egyik idegennyelv tanulásába se kezdet még bele...

2015. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Na hallod, ez a tipikus "a hülye okoskodik" helyzet. :D Nem irigyellek, az én szüleimmel detto ez a helyzet, csak annyi különbséggel hogy anyámnak inkább agyszüleményei vannak és öntörvényű. Szerencsére én már messze élek tőlük. Az ilyen emberekkel SEMMIT sem tudsz kezdeni, mert az egyik fele megsértődik és agresszív lesz, Mindenkit szid és átkoz, a másik meg tovább okoskodik rendületlenül. :D
2015. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy haverom volt ilyen hogy nagy lelkesedéssel mondja, de annyira barom egy ötletei vannak...
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

egy végleges megoldás van de azt a törvény bünteti.

így marad a költözés.

én is ennyi idős voltam mikor elköltöztem otthonról, így hát csak ajánlani tudom.

(35/L)

2015. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz olyan kérdés valaha, amire nem írja be valaki az elköltözést?
2015. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lehúznak a saját szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen
2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!