Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az, aki a gyereke...

Milyen szülő az, aki a gyerekei mellett dohányzik? Normális?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam, hogy kinyitotta valaki az ablakot egy étterem részében, ahol még lehetett dohányozni, (ez évekkel ez előtt volt) azok meg becsukták az ablakot, hogy megfázik a gyerek...


Normális az ilyen szülő?



2014. ápr. 10. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Egy évekkel ezelőtt történt valamit kérdezel meg most? Milyen választ vársz? Vagy minek írtad ezt ki?
2014. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Kell valamin ma is háborognia vagy szarul alszik. Ennyi ésszel nem nézek ki többet a kérdezőből.
2014. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Apam is szokott elottem cigizni en megsem szoktam ra es nem cigizem.


Inkabb a kerdes nem normalis.

2014. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, vannak olyanok, akik nem hiszik el, hogy a cigi tenyleg rossz, mert nem erzik kozvetlenul es azonnal a rossz hatasat. Ennyi. A megfazas par napon belul jelentkezik, igy inkabb attolvedi a gyereket, mint a cigitol... Testveremek is ilyenek, muszaj volt erzelmileg eltavolodni a helyzettol, latva latom, hogy hogyan megy a testverem a falnak (cigizik sokat), es nem tehetek semmit... Pedig nagyapam attol halt meg 59 eves koraban, apukam 58 eves koraban, a tesom lehet, hogy meg annyit sem er meg. A gyerekei is folyton betegek, de ez persze nem attol van ugye, hogy az anyjuk terhesen is cigizett es szuletesuk ota is sokat voltak fustben... A, nem..
2014. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Úristen kérdező, és mit szólsz azokhoz, akik egyik kezükben a pár hetes csecsemőt tartják, a másik kezükben ott a cigi?!
2014. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de úgysem tudsz mit csinálni.

Szóltam már rá én is egy apukára, aki a liftben dohányzott ami ugyebár eleve tilos, hogy ha már másokra sz...rik hogy a liftet nem lehet szellőztetni és ne kelljen már fulladozva beszállnunk, legalább a gyerekére lehetett volna tekintettel, hogy a szerencsétlen gyerek kapjon mellette levegőt a 1,5*1,5 méteres helységben.

Az ilyen tojik rá, fölösleges ezen magad idegesíteni.

2014. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Anyám is cigizett mellettem és 7-8 évesen megengedte, hogy én is beleszívjak egyet. Ettől még nem szoktam rá és nem is lett semmi bajom.
2014. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Van aki még terhesen is cigizik.
2014. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
gyakori :S
2014. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Borzasztó! Valóban!

És mi van azokkal a szülőkkel, akik rendszeresek verik, meg lelki terrorban tartják, ne adj' Isten megerőszakolják a saját gyereküket?

Ehhez képest a cigaretta, szerintem semmi.

2014. ápr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!