Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van fenntartás a tíz évvel?

Miért van fenntartás a tíz évvel?

Figyelt kérdés
Nővérem most tizenhét éves és összejött egy tíz évvel idősebb fiúval. De a szüleink nem tűnnek boldognak emiatt. Nem ellenzik, nincs harag, csak valahogy furák. A srác megbízható, dolgozik, a nővérem még tanul.
2015. jan. 25. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert a nővéred egy iskolás lány, a férfi meg egy felnőtt férfi. Ez fura, de nem feltétlenül baj. Csak sok idősebb férfi kihasználja a fiatal lányok naivságát, tapasztalatlanságát. Persze nem mindegyik! Csak hát ezt előre nem lehet tudni, hogy mi lesz belőle, és természetes, hogy egy szülő aggódik.
2015. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Azon nem csodálkozok , hogy egy lany odavan egy 27 éves férfiért , de a férfit nem értem .. Mit eszik egy gyerek lányon ?!
2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Huhha, hát a férfivel ott gondok vannak... Ezért óvatosak a szülők valószínűleg. A nővéred majd kinövi.
2015. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is 17 voltam, mikor összejöttem egy 26 éves fiúval. Ez 13 évvel ezelőtt volt, azóta már házasok vagyunk, van 2 gyerekünk is, és minden rendben van. Tehát működhet, ha mindkét fél úgy áll hozzá, és összepasszolnak.
2015. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A nővéred egy 17 éves gimnazista tinilány, a tíz évvel idősebb 'fiú' meg egy 27 éves felnőtt férfi. Hát ezért fura a viszony. Azért én megnézném azt a felnőtt férfit, akit leköt egy tinilány társasága a szexen túl. Ott fejben valami nem stimmel. N31
2015. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy van ellenpélda. Sok beteg lelkű ember találja meg a társát, ezért színes a világ. Ettől még nem normális, hogy egy tinédzser és egy közel harminc éves felnőtt férfi egy hullámhosszon van. Megjelenik itt az apakomplexustól kezdve a felnőtté válástól való félelemig minden. Minden csak nem normális.
2015. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

A mi családunkban 16 év korkülönbség is van.


Hölgyeim nehéz elviselni a konkurenciát? Fel kell venni a kesztyűt! Különben alul maradtok!

2015. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
27évesen màr jó esetben nem fiúról van szó...
2015. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gond azért van, mert más életszakaszban vannak az emberek ilyenkor. 17 évesen még előtted az érettségi, továbbtanulás, bulik, 3-4-5 év tanulás. Közben 26 évesen már saját lakáson önállósodáson gondolkozol, eltelik pár év és már 30 vagy, akkor családalapítás, gyerek. Legalábbis normális esetben.
2015. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aggódnak, ami érthető is. Bemutatta a szülőknek a barátját?


Én még nem voltam 18, mikor megismertem a mostani férjemet, aki akkor 32 éves volt. Interneten ismerkedtünk meg, nem tudtuk egymás korát, csak nagyon jókat beszélgettünk, aztán mikor kiderült, azt hitte viccelek, mert úgy 10 évvel idősebbnek gondolt. Mindig jól kijöttem az idősebb emberekkel, és nekem amolyan kamaszos bulizós-kitombolós korszakom sem volt, még egyetemen sem. Mindenesetre kialakult köztünk valami, a találkozásunkat követően másfél évvel jöttünk össze, azóta, immár 10 éve együtt vagyunk, 4 éve házaspárként.


Recept nincs, a két adott emberen múlik. Láttam sok olyan kapcsolatot is, ami ilyen korkülönbséggel csak a szexről szólt. Láttam olyat is 25 év korkülönbséggel (25 éves nő, 50 éves férfi), hogy az elején csak a szexről szólt, aztán egymásba szerettek, összeházasodtak és egy gyerekük is született.


Néha a történtek nem a józan ész szerint alakulnak. :)

2015. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!