Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleőrülök az apám viselkedésé...

Beleőrülök az apám viselkedésébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, én jelenleg egy 22 éves egyetemista vagyok, aki Pesten tanul. A szüliemmel együtt laktam 18 éves koromig vidéken, aztán elköltöztem az egyetem miatt. Fiatalabb koromban az apám cégvezetőként nem sok időt tudott velünk foglalkozni és ezt most akarja bepótolni, de enegem ez nagyon zavar. Hétvégente járok haza és ha nem a legutolsó vonattal megyek vissza, akkor megkapom, hogy miért csak ennyit maradtam. Ha felmegyek a szobámba, akkor azt, hogy miért nem maradok velük. Ha filmet nézek, akkor azt, hogy miért nem velük beszélgetek. Az utolsó csepp, hogy mindig kísérgetni akar a vasútállomásra, ami engem idegesít. Ott vannak a barátaim, velük akarok foglalkozni, apám meg közben ott áll mellettem és durcizik, amiért nem vele beszélgetek. Most megmondtam neki, hogy nem szeretném, hogy kikísérjen és erre úgy megsértődött, hogy szó nélkül elhajtott. Utána meg órákon át szarul érzem magam miatta és már görcsben van a gyomrom amikor haza kell jönnöm.


Hogyan kerülhetnék ki ebből a körből?


2015. jan. 25. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem amúgy aranyos:) ennyire ne akadj ki ezen:) állj lazábban a dolgokhoz
2015. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén együtt érzek veled, ezek olyan borzalmas dolgok amit nagyon nehéz lehet neked átélned!

De komolyan!!!

2015. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak meg, hogy kikísér (főleg ha este, sötétben) pláne örülj, sok az idióta ezen a bolygón, jobb ha az ember nő létére nem mászkál egyedül (már ha nő vagy, de úgy érzem igen:D)
2015. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez förtelmes:D Nyugodtan őrülj bele, minden okod megvan rá;)
2015. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Srác vagyok, ezért is zavar ennyire, hogy rám akaszkodik. Pl ha egy napig nem hívom fel, akkor megy a baszogatás, hogy "leszarom őket".
2015. jan. 25. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csupán a probléma ettől vannak sokkal nagyobb problémák is, ha nem kiabál mindenért, nem uralkodni akar rajtad, hanem ha otthon vagy akarja a társaságod, akkor szánj rá időd, mégis a szülőd, szarul érzed magad mellette akkor haza se menj. De ha nem így van, akkor ne sértsd meg, hogy ki se engeded h kísérjen.
2015. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Jajj te srác.. majd lenyugszol ha felnősz..:) tudod a szülőknek is eljön az a pillanat amikor rájönnek, hogy bizony már jóval kevesebb van hátra az életében, mint amit eddig leélt. Örökre nem lesz veled, ha már Ő nem lesz, nagyon meg fogod bánni azt az időt (és ezt a kérdést..) amit nem töltöttél vele.
2015. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy most morbid éles lesz amit írok, de talán magadba szállsz és megérted. MAjd ha a sírja fölött állsz sírva, akkor fogsz rájönni, hogy mekkora idióta voltál, hogy nem töltöttél vele több időt....becsüld meg, hogy ott van melletted és szeret. Nem bántalmaz, nem kapsz minden hétvégén egy nagy sallert és nem tart terrorban. Felnevelt és miatta járhatsz egyetemre. Nem ítélkezem, mert az infót ugyan nem tudom, de szimpla sejtés, hogy nem a saját lábadon állsz teljesen és otthonról kapod azt a pénzt, amiből egyetemre járhatsz és ruházkodhatsz, ehetsz, bulizhatsz( ha saját magad finanszírozod ezt munkából, akkor az utolsó mondatot, hagyd figyelmen kívül) becsüld meg, hogy ő van neked, nem mindenkinek adatik meg....
2015. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg. Időbe fog telni, míg normalizálódik a helyzet (kialakul úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen). Addig kitartást.

Nekem is ilyen volt.

2015. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Te szegény,mennyire sajnállak,hogy ekkora problémákat kell átélned!

19/l

2015. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!