Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleőrülök az apám viselkedésé...

Beleőrülök az apám viselkedésébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, én jelenleg egy 22 éves egyetemista vagyok, aki Pesten tanul. A szüliemmel együtt laktam 18 éves koromig vidéken, aztán elköltöztem az egyetem miatt. Fiatalabb koromban az apám cégvezetőként nem sok időt tudott velünk foglalkozni és ezt most akarja bepótolni, de enegem ez nagyon zavar. Hétvégente járok haza és ha nem a legutolsó vonattal megyek vissza, akkor megkapom, hogy miért csak ennyit maradtam. Ha felmegyek a szobámba, akkor azt, hogy miért nem maradok velük. Ha filmet nézek, akkor azt, hogy miért nem velük beszélgetek. Az utolsó csepp, hogy mindig kísérgetni akar a vasútállomásra, ami engem idegesít. Ott vannak a barátaim, velük akarok foglalkozni, apám meg közben ott áll mellettem és durcizik, amiért nem vele beszélgetek. Most megmondtam neki, hogy nem szeretném, hogy kikísérjen és erre úgy megsértődött, hogy szó nélkül elhajtott. Utána meg órákon át szarul érzem magam miatta és már görcsben van a gyomrom amikor haza kell jönnöm.


Hogyan kerülhetnék ki ebből a körből?


2015. jan. 25. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, én jelenleg egy 22 éves egyetemista vagyok, aki Pesten tanul"

"A szüliemmel együtt laktam 18 éves koromig vidéken, aztán elköltöztem az egyetem miatt"


Vagyis 4 éve élsz Bp.-en, az "őrült apád" pénzén!

Te ezt azzal hálálod meg, hogy hazalátogatás címén filmet nézel egymagadban a szobádban, és még beszélgetni sem vagy hajlandó vele.

Akkor legyél már annyira önérzetes, hogy a pénzét se fogadd el!!!

(Mert gondolom, hogy csak azért jársz haza, hogy feltankold magad?!)

2015. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem bármit is mondasz, már nem segit a leirtakon :))) !

Amúgy egyetértek az előtemszólóval !

2015. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Hidd el, lesznek még idők, amikor örülnél neki, hogy veled legyen. Amikor megbansz minden alkalmat amikor a hamarabbi vonattal mentél. De akkor már túl késő lesz.
2015. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is magamnak való vagyok, de te vagy itt az idegesítő. Komolyan nem bírsz ki egy hétvégét a családoddal?
2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Költözz el paszdmek! -.-
2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Húú de sajnállak hallod, én is 22 vagyok, kb 17 éves korom óta kisebb-nagyobb megszakításokkal konfliktusok vannak apámmal, vedel, őrjöng, ordibál, volt, hogy a konyhakésért ment, vagy épp baseballütővel akart nekem jönni...

Én már annak is jobban örültem volna gyakran, ha csendes alkesz lett volna, te meg itt nyavalyogsz ilyeneken, besz...rás...

2015. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!