Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen paraméterekkel születne...

Milyen paraméterekkel születne a gyerek ellenkező küllemű szülőktől?

Figyelt kérdés
Az anya szeme kék, fehér bőrű, a haja világos szőkésbarna. Az apa bőre, haja, szeme szintén barna. Melyik szülő ütközik ki jobban a gyereken? Tapasztalatok?

2015. jan. 28. 04:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg az apa.
2015. jan. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szinte mindig a sötét az erősebb. Bár van egy szomszédom, ahol svéd az anyuka -hófehér bőr és haj - apuka pedig koromfekete nigeriai. Az egyik gyerek tiszta apja, a másik bőre tejeskave színű, a haja pedig szőke és olyan borzas csigás, mint az apjának.A vonasai igaz apjae
2015. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Az én édesapám barna hajú, barna szemű, az az igazi sötétbarna. Édesanyám világosbarna hajú, kék szemű. Én szőke lettem, kék szemű, és a szembogaram körül, ha szűk a pupillám, látszódik egy kis barna gyűrű. A testvérem is szőke, neki zöld szemei vannak. Az apai unokatestvéreimnél pedig mindkét szülő barna hajú, barna szemű, a gyerekek meg barna hajúak és kék szeműek lettek. Ezt bejósolni, elég macerás, mert a genetika azt veszi, hogy a sötétebb a domináns, de nálunk édesapám, és nagybátyám is hordozta a világos hajat, szemszínt, mert a nagypapa szőke volt és kék szemű. Ugyanakkor a féltestvérem meg pont úgy néz ki mint apukám, még külsőre is, barna haj, barna szem, ugyanazok az arcvonások, én és a testvérem pedig inkább apukám édesanyjára hasonlítunk arcformára. Aki fekete hajú volt és sötétbarna szemű...
2015. jan. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Költőnő? ***** válasza:
100%

ebbe sokminden belejátszik genetikailag. Általában a sötétebb erősebb, ahogy írták már korábban. De újabban azt is bebizonyították, h az se mindegy, hányadik terhességről van szó, szülőnként, egyénenként is változik, h dominánsabbak e génjei...

Nálunk pl bátyám tök olyan mint anyai ágon a fiúk, kiskorukban mindannyian olyanok voltak mintha ikrek lettek volna. De a szeme pl apámé. Meg a termete is.

aztán itt vagyok én, aki megszólalásig anyám vagyok testalkatra, de bizonyos dolgok meg nagyon apai ágas dolgok. Szóval nálunk bár úgy tűnik; anyáé voltak a dominánsabb gének, külső tekintetében, mégis összességében olyan 50-50 v max 60-40-re tenném az arányokat.

2015. jan. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehetetlen megmondani


Nagyobb a valószinűsége a barna szem haj-nak..de csak statiszikailag..

A ferjem apja és anyja is barna hajú, szinte fekete az apjáé, anyuka kek szem, apukát nem tudom, a tesója fekete hajú keke szemű, a férjem szőke, szürke szemmel..

Anyukája 150 pár cm apukaja 170 ő 180 hoz közelít, tesőja 190-hez..


Unokatesó fekete haj, barna szem, feleség kek, vagy zöldeskek szem, vilagosbarna haj( gyerekkent szőke) gyerekek a nagyobbik akar az apja, testalkat is erősebb, a kisebbik szőke, szürke szem, bagyon vékony, nyulank, de még kici, a férjem volt ilyengyerekkent..


Tehat nem lehet megmkndani... Még vörös is lehetakar

2015. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont így van. A színekben apámra ütöttem, csak minden "kicsit halványabb" :)

Viszont minden másban anyám vagyok. Az alakom, az orrom, a szám, az ujjaim, de még a természetem is hasonlít (néha meg totál egymás ellentétei vagyunk ilyen szempontból)

19L

2015. jan. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Ja és magasságban nem sikerült utolérnem őket. (Ők 170 és 176 cm, én 168)

19L

2015. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Nálunk is teljesen különböző kinézetően a szülők, én apámra ütöttem teljesen. Az érdekes viszont a vércsoport, ugyanis anyám A, apám B, tehát nekem is A, B, vagy AB vércsoportúnak kéne lenni, ehelyett 0-ás vagyok :D Az orvos azt mondta hogy ez lehetséges. Magyarázta hogy mitől van, de én ezekhez a dolgokhoz nagyon nem értek! :D
2015. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
En(Anya) vilagosbarna haju zold szemu es feher boru vagyok.A parom pedigarna szemu,barna haju,5perc alatt csokibarnara sul anapon a bore.1eves kisfiunk szinte szoke haju es kek szemu.vilagos boru.(a nagymamamnak kek a szeme)egyebkent mindig is szoje haju kek szemu gyerekre vagytam.:)
2015. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Költőnő? ***** válasza:
80%
jahh tényleg a vércsoporti téma is egy érdekes kérdés. Én apám vércsoportját örököltem, de ellenkező rh fatorral, a bátyám pedig anyámét, szintén ellenkező rh faktorral:)
2015. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!