Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engem miért nem szeret úgy...

Engem miért nem szeret úgy mint a testvéremet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 4 éves kistestvérem és azt érzem hogy anyukám jobban szereti őt! Mindenben neki ad igazat ha vitázunk. Kistesómat mindig megöleli engem nem. És olyan rossz érzés. Már depresszióban vagyok. Mondtam neki hogy rosszul esik ez nekem de ő azt mondta rá hogy ő nem szereti jobban. De őt mindenki jobban szereti!De miért nem mondja meg anyukám hogy jobban szereti?
2015. jan. 31. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Tudod a testvéred még nagyon picike és persze h anyukád neki ad igazat ,hiszen te vagy a nagyobb:) legyél te az okosabb ,egy 4 évessel szemben a viták nem lehetnek olyan nagyok:) ha anyukád nem szeretne akk nem érdekelnéd még annyira srm ,hogy azt mondja h nem szereti jobban a testvéredet ,mint téged :)

Hány év van köztetek a testvéreddel?

2015. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9. Hát nemtudom de nekem ez mindig rosszul esik. Engem sosem ölel csak úgy meg.
2015. febr. 1. 00:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a testvéremet csak ez rosszul esik nekem. Ezért minden nap bent vagyok a szobámba nem is megyek ki csak ha ebédelünk meg vacsorázunk!
2015. febr. 1. 00:13
 4/8 Pedros válasza:

Beszélj vele, tudasd vele, hogy érzel :)

Ha ez nem válik be, kérdezd meg tőle, hogy milyen érzés lenne Neki, ha apukádat megölelnéd, őt pedig nem.

2015. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Látványosan kezd el "jobban szeretni" apukádat, ölelgesd, anyukádat meg ne... hátha észreveszi magát. (Apukádnak meg jól fog esni, hogy szeretgeted;-)
2015. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a tesódat ölelgeti az anyukád akkor miért nem szólsz neki,hogy "most felém is egy ölelést". Előfordulhat,hogy az anyud nem is gondolja,hogy neked is jólesne egy kis törődés!Ha nem mondod akkor honnan fogja tudni,te is vágysz a szeretetére?
2015. febr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus hülye szülők, akik a kisebbet szeretik. Jobb, ha beletörődsz, ez egy rettentően buta emberfajta, megváltozni nem fognak. Nem a te hibád. Ha most születne még egy kistesód, akkor a 4 évest is lesz.rnák.
2015. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Mivel te már nagyobb vagy, lehet, hogy anyukád azt hiszi, te nem igényled, hogy ölelgessen. Te is megölelheted, megpuszilhatod őt, és nyugodtan mondd el neki, hogy szereted, és hogy szeretnéd, ha többször megölelne téged, mert neked erre szükséged van. Szerintem édesanyád nagyon szeret téged, csak nem tudja úgy kimutatni, hogy te is érezd. De, ha ezt megbeszéled vele, utána nem lesz gond. Ne félj ettől! Ha érdekel bővebben a téma, keress rá a szeretetnyelvekre!
2015. febr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!