Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A feleségem 6 hete szült és...

A feleségem 6 hete szült és nem tudja elfogadni hogy anya lett, azzal a szoval érvel, hogy ő nem tudja nevelni a gyereket, neki ez egy nagy feladat, és nincs felkészülve rá mitt tegyek vele?

Figyelt kérdés
volt-e már valaki ilyen helyzetben, mennyi idő után volt javulás, vagy mennyi idő után fogadta el a gyereket?
2015. febr. 2. 21:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szed gyogyszert a feleseged? Irtak fel neki? Mert magatol nem lesz jobban. A gyogyszerek is kb. 3-4 het mire kifejtik hatasukat. En is depis voltam a szuleskor. Ugy ereztem nem birom,nekem ez nem megy. Sokat sirtam es nagyon feszult voltam. A ketkedoknek irom hogy sok orvost vegig lehet jarni 6 het alatt. Engem a korhazbol,mig bent voltam a szules utan,az ido alatt atvittek pszichiaterhe,pszichologussal meg ott a szuleszeten beszeltem parszor. ilyen helyen altalaban dolgozik lelekgyogyasz. Mikor kijottem szules utan ( csaszaros voltam) mentem a sajat dokimhoz. Tehat masfel het alatt 4 orvossal beszeltem. Miert hihetetlen nektek ha a kerdezoek tobbnel voltak? Kerdezo remelem jobban van a feleseged. Mindenkeppen gyogyszeres kezeles kell neki,de javulni fog.
2015. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
sajnos nincs jobban,lassan ugyaugy van mint az elején megint lehangolt félelme van a gyerekkel szembe meg stb,nem tudom kihez mihely milyen orvoshoz vigyem,vagy jobb lenne egy magán pszihiátria?
2015. febr. 4. 16:50
 33/36 anonim ***** válasza:
Azóta javult a helyzet?
2015. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés,és szerintem totál KAMU!02.03.-án kommentelte,hogy tökre begyógyszerezte magát Anyuka...erre 02.04.-én,rá EGY napra meg azt,hogy nincs jobban,sőt!Basszus!Ebből látszik,hogy fogalma sincs az egészről....
2015. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Feltetlenul fontos a folyamatos orvosi felugyelet es a gyogyszer a felesegednek. azt gondolom hogy esetleg nemcsak depresszios hanem lehet gyermekagyi pszichozisa is amivel jarhat ongyilkossag vagy az hogy a gyermekben is kart tesz sot meg is olheti.Ezesetben megcsak felelossegre sem vonhato mert ez a legsulyosabb betegseg ami szules utan fellephet. az ongyilkossagi kiserlete erre utal es az hogy panikol a gyerek korul. a panikroham vegzodhet sulyos kovetkezmennyel. feltetlenul beszelj az orvossal es ha a feleged otthon lesz jo lenne ha egy ideig lenne vele valaki es minel kevesebb idot toltene a gyerekkel egyedul.
2015. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy ennyire szamit, hogy kamu-e vagy sem. :D Mik vagytok ti, nyomozok? :D akartok valaszoltok a kerdesre, ha meg nem, akkor nem! :D ez lenne az oldal lenyege. Ha meg kamu, hat had legyen! :D
2015. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!