Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám kidobta a "Boldog...

Anyukám kidobta a "Boldog Szülinapot! " rajzomat. Miért?

Figyelt kérdés

Régebben volt a szülinapja, de kitette a hűtőre, és ott volt. De most látom, hazajött anyukám, és mentem a konyhába megölelni, erre látom, hogy a szemetesben van a rajzom. Véletlen tuti nem került bele. Nem szerettem volna kellemetlen,kínos szituációba keveredni, ezért nem kérdeztem meg miért van ott, csak bementem a szobámba.

Nem vagyunk egyáltalán összeveszve, ő se mérges rám, én se rá, szeretettel közeledünk egymás felé, szeretjük egymást. De akkor miért volt a kukában a rajz? A családból más nem dobhatta ki, mert mielőtt anyu hazaért még a hűtőn volt a rajzom. Annyira szomorú lettem, és nem értem. Szerintetek??? Felpontozom azt, aki normálisan válaszol!


2015. febr. 5. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem érdekel, hogy hogyan pontozol. FÁJT VOLNA KINYITNI A SZÁDAT?! Tudod: néma gyereknek... hát, ez van.
2015. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát pedig másképp nem megy, mint hogy megkérdezed.
2015. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Vedd ki a kukából, és tedd ki megint a hűtőre. Ha ismét a kukában lesz, akkor biztos hogy ő dobta ki először is.
2015. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy tényleg kérdezz rá.
2015. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Lehet nem tartotta annyira szépnek, csak nem gondolt bele hogy megbántott vele.

Az én ovis gyerekem meglátta hogy kidobtam az elszáradt gerberát amit anyák napján kaptam tőle, kivette a kukából és visszaadta nekem. "Anya! de hát ez a te anyák napi virágod! Beleesett a kukába. " Nagyon meghatódtam hogy számon tartja , mert az oviban olyan volt mintha csak a nevelők kényszerére hozták volna oda a virágot. Amikor visszakaptam tőle a szétszáradt virágot sokkal jobban melengette a szívem mint amikor még friss volt. Mai napig megvan.

2015. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy kamu kérdés. Még régebben volt egy kérdés, ahol az egyik válaszoló leírta ezt a történetet, annyi különbséggel, hogy ott a kinti szemetesben volt a rajz.
2015. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi anyák is követünk sokszor el hibákat. Az én kislányom megkérdezte miért dobtam ki a rajzát, amikor megtörtént, kérdezd meg te is anyukádat nyugodtan. Nekünk is jobb, ha szóltok, ha valami fáj abban, amit teszünk.
2015. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm a válaszokat, meg fogom kérdezni.

A hatos válaszírónak pedig üzenném hogy egyáltalán nem kamu kérdés, ha kamu lenne, miért írnám ki?

A többieknek pedig tényleg köszi:)

2015. febr. 7. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
én mondjuk sose értettem ezt a rajzolgatunk-ragasztgatunk dolgot... kiskorban még oké, de ha már van 2-300ft-od, inkább vegyél csokit/virágot, aminek örül. Az ilyen ajándékokkal sajnos az a helyzet, amit te is írtál.. tartogatjuk-tartogatjuk, mert kínos lenne kidobni, de...
2015. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!