Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bixeszualitás alakulhat ki...

Bixeszualitás alakulhat ki valakinél gyerekkorban ért rossz apa kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 13:55
 1/5 anonim válasza:
62%
az genetika miatt van. a gyerek szexualitása már az anyaméhben eldől, és a családi háttér nemnagyon tudja befolyásolni.
2015. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez is egy álláspont, köszönöm a választ.
2015. febr. 6. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak is igaza van, de vannak kivételek.

Ismertem egy lányt, akit tinédzser korában megerőszakoltak, ráadásul többen. Előtte a fiúkhoz vonzódott, viszont a későbbiekben leszbikus lett, most is barátnője van.

Nos, hogy benne volt-e ez genetikailag, és a nemi erőszak csak előhozta, vagy hogy teljes mértékben attól lett, nem tudni.

2015. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első


Ez egyáltalán nem 100%.

Van olyan elmélet, amely szerint a sérült anya-gyerek kapcsolat áll a háttérben, aminek kiváltó oka lehet az apa.

De vannak olyanok, akiket kiskorukban molesztálnak, megrontanak aztán...

Nekem suliban volt egy évfolyamtársam, őt az apja kiskorában rendszeresen női ruhákba öltöztette, majd megerőszakolta.

Nála is elgurult valami, ő be is vallja.

2015. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Első ez nem igaz.

Egyrészt 11-2 éves korban dől el a nemi identitás.

Másrészt a genetika csak 50%, a másik felét a külső tényezők adják.


Én egy leszbikus embert ismerek, akinek a családjában volt hasonló beállítottságú nő.

Az összes többi biszex, meleg, leszbikus ismerősömnek mind rossz gyerekkora volt.


Én pl azon nőttem fel, hogy anyámék állandóan veszekednek, ölik egymást, mert mindkettő függő.

Emellett megerőszakolni is próbáltak.


És számos példa van erre.

Egyedülálló anya, apaminta hiánya.

Nem törődnek a gyerekkel.

Bántalmazzák a gyereket.

Vagy lelki terrorban tartják.


És szerintem, mielőtt valaki heteroként írna véleményt, az gondoljon már bele, nem részese ennek, ő nem tudja, hogy egy "másság" miért alakult ki.

Szerintem hitelesebb egy biszex válasza.


Kérdező, egyébként milyen nemű vagy?

2015. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!