Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki nem szereti...

Van itt olyan, aki nem szereti az anyját?

Figyelt kérdés
Isten bocsássa meg nekem, de egyre kevésbé tudom szeretni anyukámat. Néha úgy ézem, nekem nincs is anyukám. Persze van, de amit ő képvisel, az nekem nem anya. És sajnos nem tudok ezen felülemelkedni. Nem tudok felnéznirá, és nem tisztelem.

2015. febr. 8. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Két ilyen embert ismerek. Persze mindkettőnek megvan rá az oka, de véleményem szerint egyik sem megbocsáthatatlan. És ők mégis... Én az "Anya csak egy van" elv szerint élek. Nem tudna olyat tenni Édesanyám, ami miatt megtagadnám Őt. Igaz az enyém a legodaadóbb a földön. Mint a többi sok millió... :)

Nekem inkább azon szorul össze a szívem, ahogy látom az erejét elszállni. :(

2015. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ismerek ilyen embert. Belegondolva, en se tudnam szeretni, ha az en anyam lenne. Az o anyja prosti, igy is lett a csaj, tehat nem tudni ki az apuka. Oda horta fel az ugyfeleket, ahol ahol laktak.16 eves koraig verte, majd kidobta otthonrol, most, hogy osszekapta magat es o elete van, anyuka megtalalta es penzert puncsol neki.
2015. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
5 éve nem beszélek anyámmal, úgyhogy van ilyen. Hangsúlyozom más ez felnőtt emberek esetén, vagy akkor, ha valaki kamasz és ebből vannak szokásos feszültségek.
2015. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!