Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam a szüleimnek, hogy...

Elmondjam a szüleimnek, hogy a barátom egyedül él?

Figyelt kérdés

A barátom egyedül él a házukban, mert az apukája külföldi és ott is él (2 éves korában elváltak a szülei), az anyukája pedig hol itt van, hol nincs... De általában az utóbbi a jellemző.

Viszont még csak most lesz 18 éves és anyáék mindig kérdezik itthon, hogy nem zavarok-e ott, hogy folyton ott vagyok és ebből már volt néhány vitánk.

Mert anya nem szereti, ha valaki nálunk van, vagy itt alszik. Nem csak a barátommal ilyen, hanem mindenkivel.


Ezért leginkább én vagyok a barátomnál, de anya meg mindig mondja, hogy ne menjek, mert a szüleit biztosan zavarom, udvariatlan vagyok, hogy egy buli után odamegyek, meg ilyenek.

Eddig nem mondtam, hogy a barátom egyedül él, mert azért ez neki is rossz és Ő sem szeretné, hogy mindenki erről beszéljen. Meg félek kicsit attól, hogy a szüleim mit reagálnának.


2015. febr. 8. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem voltak ismerőseim akik már 15-6 évesen "egyedül" éltek albérletben, nincs abban semmi. De legfeljebb azt mondod keveset vannak otthon, vagy ritkán találkoztok és kész.
2015. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy mondanám, hogy az anyja nem mindig van otthon, sokat van egyedül, csak ne azt mond hogy egyedül él. Szerintem ebben nincs semmi, már rég el kellett volna, mármint a szüleid folyton ezt mondják, meg minden, én már rég elmondtam volna.
2015. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Azt simán meg lehet mondani,hogy dolgoznak és keveset vannak otthon.Legyél találékonyabb:)
2015. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan mondd el. Mondjuk azt nem értem, hogyha anyukád nem akarja, hogy nálatok legyen a barátod, de azt sem, hogy te menj oda, akkor mégis mit vár? Hogy kóvályogjatok ilyen hidegben az utcán, vagy mi?
2015. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is csak anynit mondj, hogy sokat van egyedül, mert az apja nem velük él már, az anyja meg sokat dolgozik, gyakrn megy üzleti útra. Ennyi.
2015. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!