Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a nevelőapám...

Mit tegyek ha a nevelőapám megállás nélkül csesztet?

Figyelt kérdés
Amibe tud beleköt, nem hagy élni, elvesz tőlem minden maradék önbizalmam, már ki se megyek a szobámból, amikor tudok öngyilkosságra gondolok.. Anyámnak is nagyon rossz mert őt meg miattam cseszteti, volt hogy meg is ütötte miközbe a kishugom volt a kezébe.. Nagyon idegbeteg.. Elválni meg nem tudnak túlságosan függünk tőle, kishugomat meg (1 éves) nem hagyná nállunk elvenné tőlünt, meg nem is engedi hogy elváljanak.. Mit tegyek?
2015. febr. 8. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a vesszőkért, meg a helyesírási hibák miatt.. csak siettem.
2015. febr. 8. 18:45
 2/6 anonim válasza:
Mi az, hogy elvenné a húgodat???? Ha bántalmazza bármelyikőtöket, akkor azonnal lapátra kéne tenni. Sajnos ezt a lépést Anyádnak kéne megtenni, Te nem szólhatsz bele, Mit értesz az alatt, hogy függtök Tőle? Hány éves vagy?
2015. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudnánk megélni, pontosabban.. hova menni. 16 éves vagyok. A legutóbbi beszélgetésünk az volt, hogy költözzünk el a ge**ibe, De hova? miből? És + ba nem is engedi, A kishugomat is magáhozvenné, nem engedné hogy nállunk legyen, aztmondta a bíróságon majd elmondja mienek vagyunk, de mit?.. Miközbe ő a nemnormális..
2015. febr. 8. 20:44
 4/6 anonim válasza:

Intézzétek a dolgokat a gyámügyön.

Nem maradhatna nála a gyerek nyugi.

2015. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
gyámügy. amúgy meg vannak anyaotthonok. Te is mehetsz koliba szociális alapon. Mindent meg lehet oldani.
2015. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szintimc99 válasza:
Ugyan ez a problémám. Állandóan csesztet és egyszer majdnem eltorte a kezet anyamnak. Kihivtam a rendoroket es kialltam az anyam meg a kisocsem miatt!! Legyel bator es nem kell vele foglalkozni!! Ha akarod felvehetjuk a kapcsolatot es megbeszelhetjuk ezt (facebook)
2016. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!