Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van videóm arról, amikor a...

Van videóm arról, amikor a nevelőapam megutotte a 6 eves öcsémet. Feljelenthetem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Többször megütőtte a fejét, mert mondott egy káromkodást, amit az oviba hallott. Igaz, ne káromkodjon,de szerintem el kéne magyarázni neki, vagy max 1 segges, de nem a fejet utni es ilyen erosen. Van egy hangfelvetelem is arról, amikor azt üvölti a hugomnak, hogy beleveri a falba a fejét és kiveri a fogát, mert szerinte sok parfümöt fújt magára. Szerinte egyebkent mindenki tomenyen fujja be magat es mindenki hibas a vilagon egyedul o a tokeletes es mindenbe igaza van.o ezt gondolja magarol. Meg tudnam verni, de nem akarom h ezert engem is feljelenthessen, mert mar regebben amikor kicsi voltam es elmondtam apamnak h megutott es apam megverte meg o jelentette fel es majdnem apam jart rossul mert megvedett. Szoval inkabb feljelentem. A kerdesem az, hogy feljelenthetem e ezert es mit kaphat erte? A valaszokat elore is koszonom!

2014. dec. 4. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Feljelentheted és akár "börtönt" is kaphat. Feltéve ha megalapozottak a vádak, szavahihető vagy és nem kamuzol.
2014. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Videó es hangfelvetel nem eleg bizonyitek?
2014. dec. 4. 20:11
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg elég. És anyukád mennyit tud erről?
2014. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tud róla, de nem csinált semmit. És mondtam neki, hogy 3 lehetőség van. 1. Vafy feljelentjük 2. Vagy szolok apamnak es elintezi 3. Vagy en intezem el, de szerintem az elso megoldas a legjobb mindenkinek.
2014. dec. 4. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Akkor próbáld meggyőzni. Bár nem értem, hiszen az ő lányáról van szó.
2014. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

"Van videóm arról, amikor a nevelőapam megutotte a 6 eves öcsémet."

"Meg tudnam verni, de nem akarom h ezert engem is feljelenthessen"


Szép kis emberke vagy te!

A nevelőapád veri az öcsédet, és te -erőtől duzzadva- ahelyett, hogy megvédenéd, inkább ülsz a sarokban és videózod a verést.

Ezt úgy hívják, hogy "segítségnyújtás elmulasztása"!

(A részedről!)

2014. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Csodálkozol, hogy az öcséd káromkodik, amikor te is csak trágárkodni tudsz?
2014. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel, mindenkinek ez lesz a legjobb.

Nem tudom milyen család lehettek, ha így beszéltek és viselkedtek egymással, pótpapa üti a gyereket és fenyegetőzik, anyukát nem érdekli, te idegrohamot kapsz ha valaki beszól. Apád is a normális viselkedés helyett megveri a nevelő apád...

2014. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Bármibe lefogadom, hogy a kérdező hamarosan a börtönben fog kikötni!
2014. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Jelentsd fel. Ez az egyetlen normális megoldás. Anyukád a történetben a legnagyobb felelős. Nem is illetném inkább jelzővel. Azért aki ezt hagyja, az nem anya. Tönkreteszi a gyerekeit így vagy úgy.
2014. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!