Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Ez mar kibirhatatl...

Mit tegyek? Ez mar kibirhatatlan amit az apam csinal velem meg a testvereimmel!

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok van ket testverem egy fiu aki 14 eves es egy lany aki most lesz 5 eves es apank fenyegetozik es ver minket! :( leirok par peldat hogy miket is csinal velunk es szeretnem ha segitenetek nekem/nekunk mert ezt mar idegekkel nem lehet kibirni. :(

Ha apam merges nagyon es minden aggat neki mindenert en es a fiutestverem vagyunk a hibasak es hat a duhet rajtunk vezeti le. Ha nem talalt valamit azert, ha nem ugy van valami akkor azert.. :( 5 esetet leirok.

1)Volt hogy mentem a baratom ele a buszallomasra de a telefonom kozbe lemerult ( kb. 10 percre van tolunk a buszallomas) es o hivott es ezert amikor hazaertunk a baratommal ugy megvert hogy az meg is latszott h hol vert meg. (A baratom segitett volna nekem de en nem engedtem mert feltem h meg otet is megutne)

2) Volt h az etolajos uveg nem ugy allt a szekrenyben ahogy o akarta es ezen felhuzta a pumpat es fenyegetett engem es a testveremet hogy szetver rajtunk egy kabelt ha nem ugy all maskor az olaj ahogy ,,kell".

3) Mikor rosz napja van akkor is problemak vagyunk a szamara. Par honaja volt h beszeltem tobb fiuval es elvette 1 honapra a telefonom meg ugy megvert hogy a vallamon 2-3 hetig biztos meglatszott a lila folt ahol megvert meg legalabb 2 heig fajt a kezem is ugyanezen a napon meg meg is fojtogatott (nem szoritotta meg a nyakamat nagyon csak kicsit de akkoris sokkal jobban fajt mintha a legnagyobb ellensegem fojtogatott meg mert hat megis csak o az edesapam)

4)A csizmamat egy este nem pucoltam meg es az osszes ruhamat meg az osszes cipomet kidobta az udvarra es aztan kezzel kellett kimosnom a ruhaimat ejszaka. (megertem ha figyelmeztetett volna mar tobbszor de ez egy alkalom volt h nem pucoltam meg)

5) ha apamnak rosz kedve van a hugom is megbanja. :( akkor allandoan piszkalja apam hugomat es ha meg meguti a hugom apamat akkor apam is meguti a hugom meg meg el is oltsa a tevet is meg a villanyt is es hat egy 5 eves johogy fel a sotetbe...


segitsetek en ezt mar nem birom ki azert imatkozok mar minden nap hogy nehogy rosz kedve legyen mert annak nincs jo vege. majdnem minden este sirok ez miatt mert mindeg eszembe jutnak az ilyen dolgok h ezt csinalja velem es a testvereimmel es mar latom anyamon is hogy o sem birja mar ezt idegekkel :(


2015. febr. 11. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Beszélj anyukáddal négyszemközt, hogy változtatnia kell. Nem ismerem az ottani törvényeket, így nem tudok segíteni. De biztosan van ott is ingyenes jogsegély szolgálat, amit felkereshetnétek, és valós jogi tanácsot kaphatnátok.
2015. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem,ha anyukád nem is megy el a rendőrsègrerendőrsègre akkkr te is elmehetsz csak erő kell hozzá nemsokára felnőtt korú leszel van annyi jogod higy elmenj ès elmond mi törtènik veled majdnem nap mint nap
2015. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezért simán elvehetnének a szüleitektől. Gyámhatóságnak kéne szólni, hogy normális nevelőszülőkhöz kerüljetek, mert ennek így nagyon rossz vége lesz.
2018. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!