Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hová rejtsem el anya elől a...

Hová rejtsem el anya elől a naplómat?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem naplót irni megkértem anyut hogy ne nézzen bele,és azt mondta,hogy nem fog. Viszont nemrég,amikor már nagyon felbosszantottam előhozta az egyik témát,amit a naplómba írtam(nekem elég kellemetlen volt).Átolvasta az egész naplómat,benne a titkos találkozóimmal is.Elrejtettem,de anyu megtalálta.Tudnátok ötleteket adni,hogy hová rejtsem?Előre is köszönöm:-)

2015. febr. 14. 16:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Na errol van egy sztorim.mar 12 eves tortenet de a tanulsaga az h ne irj naplot!:)

Mindig magamnal tartottam...egyszer a sulistaakamat bevittem vmierr a furdobe es jol ott is felejtettem.na apukam elolvasta h elvesztettem a szuzessegwm.ezzel azzal talalkozgattam...16voltam.extra gaz volt.....

2015. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
51%

[link]

Kattints a "add password" szövegre(Az oldal legalján van)

És írd be a jelszót,utána kattints a "change url" szövegre(Az a password mellett van)

És ide ird be pl:naplom

2015. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
36%
És ha ezeket megcsináltad akkor meg fog jelenni egy kis lakat,ha arra rá kattints akkor ki fog jelentkezni
2015. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
22%
#11: Az az extra gáz, hogy már 16 évesen elvesztetted a szüzességed, nem az, hogy a szüleid megtudták. Csodálkozol, hogy nem örültek neki?
2015. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek a szülők ilyen undorítóak? :/ Aztán csodálkoznak, ha a gyerekük nincs bizalommal feléjük.
2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki hogy nem szeretnéd ha olvasgatná. Ez a TE saját naplód.

Még egy tipp: Ird bele a naplódba hogy már : "szomorú" vagy hogy anyukád mindig nézegeti ezt a naplót. :(

2015. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
91%
Tegyél rá füzetboritót és rakd be a tankönyveid és a füzeteid közé vagy tedd egy olyan táskába/hátizsákba amit ritkán használsz
2015. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Hahhoo74 válasza:
73%
Számítógépházba ha belefér:)
2015. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
Én ezután biztos nem folytatnám a napló írást, de azért még utoljára jó nagy betűkkel beleírnám, hogy szégyellem, hogy idáig süllyedt anyám, hogy elolvassa a naplómat.
2015. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

Miert te hazassagig vartal a szuzesseged elvesztesevel????

Egyebkent 7 evet eggyutt voltam a fiuval,ugyhogy ugygondolom hogy egyaltalan nem gaz.ma pedig normalis csaladanya vagyok....

2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!