Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van anya kiakadva egy...

Miért van anya kiakadva egy ilyen apróság miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este rám nyitott amikor fent volt a barátom, és azt látta, hogy meztelenül állok négykézláb a barátom meg a lábaim között simogattja. 19 éves vagyok nem értem szex nem volt csak megmutattam neki magam és én kértem meg rá. Azt mondja hogy így csak a k...k viselkednek
2015. febr. 7. 04:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Igaza volt anyádnak. De ha már szexelni akarsz, miért nem zárod be az ajtót?
2015. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem akarok, csak megmutattam a fiúmnak magam
2015. febr. 7. 07:55
 3/34 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen igazad van, mutogasd magad mesztelenül, sőt még az utcára is kimehetsz így, hogy megmutasd magad. Gratulálok!

Anyádnak igaza van.

Ha lesz egy lányod, ha ugyanezt csinálná, talán még mellé is állná segíteni neki. Grat.

2015. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Aztán majd csodálkozól, hogy a fiú nem bír magával, és elkap. Hiszen te nem tehetsz róla, mondod. Dehogy nem.
2015. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, szinte az egyetlen az osztályban
2015. febr. 7. 08:25
 6/34 anonim ***** válasza:
Ne röhögtess, vagy téged mindenre rá lehet beszélni, arra is ami nem helyes.
2015. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szűz lányok szemérmesebbek. Ribi vagy.
2015. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak nem vagyok ribi. Megkértem hogy hadd vetkőzzek le előtte, mert nem voltam még férfi előtt meztelenül.Felálltam négykézláb az ágyra és megkértem hogy nyúljon be a lábaim közé mert érdekelt hogy milyen érzés, nagykorú vagyok jogom volt rá
2015. febr. 7. 12:58
 9/34 anonim ***** válasza:
31%

Akkor meg mit akarsz érvényt szerezni a jogodnak. Nagykorú vagy az előtt, és azzal fekszel le akivel akarsz. Még az utca sarára is kiállhatsz, hiszen még azt se próbáltad. Kit érdekel.

Senki se fogja azt mondani helyes amit tettél mert nem az. Kivéve aki ribit akar belőled csinálni.

Mint írtad nagykorú vagy. Nyald ki magad, mert megteheted.

2015. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Egy apró kis élvezett miatt akkor se kéne velem üvöltözni.
2015. febr. 7. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!