Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mindent elmondtok anyukátok...

Ti mindent elmondtok anyukátoknak? 15L

Figyelt kérdés
Volt egy dolog amit elmondtam neki, mert lelkiismeretfurdalásom volt miatta, de tudtam, hogy ki fog akadni..na ja eléggé kiakadt. Lehet nem kellett volna. Szóval ti elmondtok még akkor is valamit ha tudjátok, hogy extranagy leszidás lesz miatta/esetleg még büntit is kaptok?
2015. febr. 15. 09:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
Mindent nem mondanék el csak azt amit tudom, hogy nem fog annyira kiakadni.
2015. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen,mindent elmondok neki!Mindig,mindenről tud,pedig már felnőtt nő vagyok,saját családdal,de a mai napig ő a legfőbb bizalmasom és barátnőm!Így volt ez míg otthon laktam is. Tökéletes anyukám van!!Hálát is adok érte minden nap! :)

27/N

2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kétszer is meggondolom, mit mondjak el neki, mivel megbízhatatlan. Személyes ügyeket soha, mert a következő alkalommal, amikor a nagy rokonság összegyűlik valamilyen ünnep alkalmából, érthetetlen módon az egész eljutna mindenki fülébe.

Ha valami marhaságot csináltam, az már más. Ilyenkor mérlegelem, mennyi az esélye annak, hogy úgyis kitudódik - ha nagy, akkor mindegy, inkább tőlem tudja meg, mint máshonnan. Ha meg az életben nem derülne ki a dolog, akkor amiről nem tud, az nem fáj neki. :D Ha segítségre van szükségem, csak akkor fordulok édesanyámhoz, ha tényleg nagyobb dologról van szó, amit egyedül vagy másvalaki segítségével nem tudnék megoldani.

14/L

2015. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Igen, szinte mindig mindenről tud :)

Olyan, mintha a legjobb barátnőm lenne :)

Mindig meg lehet vele beszélni, bármit. :)

Örülök, hogy ilyen anyukám van.:)

14/L

2015. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Amikor próbáltam vele 13-14 évesen beszélni (hogy rosszul esik valami), akkor kiröhögött és a rokonoknak is nevetve (és kiszínezve) mondta el. Ekkor jöttem rá, hogy fölösleges bármit mondanom, mert vagy gúnyt űz belőlem vagy kiabál velem.

20/L

2015. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok mindent elmondok neki, de a szerelmi életemről soha nem beszéltem.

Túl lelkessé válik és túlképzel mindent, ha egy fiú nevét kétszer megemlítem máris arra a következtetésre jut, hogy szerelmes vagyok és titokban az esküvőre készülünk. A megfigyeléseit pedig a rokonokkal is megosztja.


Más dolgokat mindig is jól kezelt, de ettől a hozzáállástól mindig is a hideg rázott.


20/N

2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. Hiába mondja azt, hogy neki bármit elmondhatok, ez nagyon nem így van. Többször is próbáltam már, és utólag mindig felemlegeti és felhasználja ellenem a dolgokat..


18L

2015. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En mindig mindent elmondtam neki, de megbantam. Mikor elmondtam neki, hogy lefekudtem valakivel, annyira kiakadt, hogy azota csak felszines a kapcsolatunk, pedig elotte olyan volt, mint a legjobb baratnoke.
2015. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!