Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Meg fognak nekem...

Mit tegyek? Meg fognak nekem valaha bocsatani?

Figyelt kérdés

Nagyon megromlott a kapcsolat a szuleimmel, nem tudom mit tegyek. Nagyon jo tanulo vagyok, majdnem kituno (tesi, enek, fizika nem otos), alaposan tervezem a jovomet, becsultes vagyok, segitokesz, nagyon vallasos, es igyekszek mindent megcsinalni amit kell. 7 honapja van egy igazan rendes baratom, apukam nagyon kedveli, de anyukam is. Anyukammal bizalmas kapcsolatom miatt

elmondtam neki, hogy lefekudtem a baratommal es azota all a bal. Apukam hozzam se szol, anya allandoan hangoztatja, hogy mekkorat csalodott bennem...Ha eltiltanak a baratomtol akkor en tenyleg nem tudom mit csinalok, mert most epp o az egyetlen akin erzem, hogy szeret. 16/L



2015. febr. 17. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de ha a szülők is "nagyon vallásosak", akkor a válasz arra, hogy "ennyi idősen ti szüzek voltatok?" biztosan igen lesz, és ez az egész történet nem lesz túl hamar elfelejtve.

Ennek ellenére ne érezd magad rosszul, nem tettél semmi rosszat.

2015. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat a helyzet sajnos meg nem sokat javult, nem reg kaptam egy hegyibeszedet, hogy majd ugyis szakitotok es akkor megbanom... Meg hogy soha tobbet nem mehetek tobb idore (napok) a fiuval (pl rovidebb nyaralas). 8-as szerintem semmi kozod hozza, de en nem bantam meg ezt, csak azt, hogy elmondtam anyukamnak.
2015. febr. 17. 15:31
 13/16 anonim ***** válasza:

"kicsit furak a szuleim, mert azt mondjak, hogy ebben a korban cserelgetni kell a fiukat allandoan, es nem egynel leragadni..."


Már ne haragudj, de ebből a mondatodból pont a kérdésedben szereplő dolog teljes ellentettje jön ki. Olyan mintha azért csalódtak volna benned, mert nem úgy viselkedsz, mint egy rossz ku.r.va aki állandóan cserélgeti a pasikat, és ott fekszik le velük ahol tud... Megbocsáss, de ennek az egésznek így már nincs értelme.

2015. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolso: azert mert ok csak azt szeretnek hogy randizgassak... Amugy meg inkabb baratnokkel legyek es legyek fuggetlen.
2015. febr. 17. 16:16
 15/16 anonim válasza:
Arról nem írtál, hogy gondoltatok-e a fogamzásgátlásra, ha igen, hogyan védekeztetek. A szülőknek az erkölcsi dilemma mellett a nem kívánt terhesség, esetleg betegség a legnagyobb problémájuk az ilyen fiatalkori szexszel.
2015. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha keresztény vagy, és a családod is, akkor lehet azért ilyen kétségbeesettek, mert féltenek, hogy eltávolodsz Istentől, és hogy sérülsz ebben. - Mert a házasság előtti szex nem véletlenül "nem szabad" kategória..

Ha érdekel a téma, érdemes megnézni ezt a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=yxBHg9dXEVs

a szex Istennek egy remek ajándéka, de meg van a helye, és ennek nagyon komoly oka van az ember érdekében... ;) :)

2015. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!