Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyám azt mondta gyűlöl....

Nagyanyám azt mondta gyűlöl. Szerintetek valaha ezt a szót megfogom tudni bocsátani neki? Hogy lehet egy nagymama ennyire szemét?

Figyelt kérdés

19év után kijelentette,hogy ki nem állhat engem. Elég rosszul esett megvallom,és fáj.

Nem vicc volt,mert az elég durva lett volna.


2010. dec. 24. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen nagymama nem érdemli meg, hogy egy kicsit is foglalkozz vele.
2010. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Az én gyerekemet lefattyúzta a nagyanyja. Ezt meg én nem bocsájtom meg neki.
2010. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Az én nagyanyám meg kiskoromban le akart önteni sósavval meg fejbe akart vágni téglával.Semmit nem éreztem iránta.Örülök hogy már nem él.
2010. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

tettél valamit, amiért ezt mondta?

Vagy csak minden előzmény nélkül?

2010. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
A mi nagyapánk ledrogosozta a bátyámat még valami 10 éve, mert kicsi volt és véletlenül elállította a TV-t. Na meg engem mint valami gyilkost vizionáltak, mert néztem a Star Warst, és hogy én is majd karddal fogok rohangálni az utcán. Nem vicc.
2010. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

És én még azt hittem, az én nagyanyám az, akinek a sírját szabályos megkönnyebbüléssel állta körül a család.


Mégis, mi volt az előzménye ennek a nagyon kedves megnyilvánulásnak?

2010. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
azt biztos hogy én nem tudnám neki megbocsájtani.. nem is akarnám, mert nem érdemelné meg.
2010. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez elég durva, de valami előzménye csak kellett hogy legyen. Nem úgy értem, hogy tettél valami rosszat, csak esetleg amiről beszéltetek az kiváltotta belőle.
2010. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
49%
Ugye az itt hozzászólók a Simpson családot vizionálják?Vagy csak egyiknél sem esett messze az alma a fájától??
2010. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 18.09


Hidd el, van olyan, hogy az embert a saját anyja/apja/testvére/gyereke/kuzinja/nagybátyja/tántija/ángya/nagyszüleje utálja, nem szereti, és ez nem feltétlenül az illető személyen múlik. Örülj, hogy te nem a Simpson családban élsz. Nézz körbe a többi kérdésnél, hányan beszélnek a karácsonyról, mint a legrohadtabb, legmocskosabb ünnepről.

2010. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!