Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen típusú esküvőről, szerintetek is megszólnának, nem szeretem a társadalmi elvárásokat és divatot?

Figyelt kérdés

Szóval, azzal kezdeném, hogy én nem szeretem túlságosan az esküvőket, a családunkban csak lányok vannak, féltestvérek, unokatestvérek, mind elkelt már, de az esküvőjüket nagyon untam és fárasztott, alig vártam, hogy haza menjünk.

Na most egyrészt én nem szeretem a nagy, terebélyes, esküvői ruhákat, sokan nem is veszik figyelembe az alakjukat, csak látják a próbababán, vagy sznobok, vagy divatból megveszik. Ilyet szeretnék:


[link]


A másik, én nem szeretnék egyáltalán lagzis zenéket a sajátomon, rettentően irritálnak, valami modern zenéket, megtudakolni, hogy ki mit szeret és hasonlóakat lejátszani, akár még Coldplay, U2, vagy poénos zenék, valami olyat akarok, ami nem az a tipikus lagzis.

Templomi esküvő alapból kizárva, mivel párommal ateisták vagyunk és nem akarjuk végig hallgatni olyanról a prédikációkat, amikben nem hiszünk és nem fogadunk el.

Lenne pl. vetélkedők, kvíz, nem tudom, valami érdekes.

Lehet hülye ötlet sokaknak, még én sem vagyok ebben teljesen biztos, de én sosem akartam francos esküvőt, meg azt a tipikus hagyományosat. Menyecske ruhára sem szeretnék még pluszban költeni.


2012. szept. 10. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Az eskuvo ROLATOK szol! A TI napotok! Mindent ugy csinaljatok, ah Nektek a legjobb. Tudod minden csoda 3 napig tart... de Ti egy eleten at emlekezni fogtok ra!
2012. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon elegáns és csinos a ruha, amit szeretnél.


A lagzis zenét én sem szeretem, de nézd... Ez a te esküvőd, ne másoknak akarj megfelelni ;]

2012. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanezt a ruhát néztem ki én is, úgy egy éve. :)


Egyébként a ti esküvőtök, rólatok szól, nem másról. Legyen hát olyan, amilyennek ti megálmodtátok.

2012. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem csak engem ráz ki a hideg a lakodalmas zenétől. Páromnak van egy gyermekkori ismerőse, akinek van egy zenekara, majd ha összeházasodunk, ők fognak zenélni :D
2012. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%
Szia! Szerintem nincsen semmi gond azzal amit szeretnél (ez a ruha gyönyörű!), ez a Te napod lesz, ne hagyd magad! Amúgy elég sokan csinálják így a dolgokat, több ilyenen is voltam. A zene viszont nehéz dolog, külön odafigyelést igényel. Idén több olyan esküvőn is voltam, ahol dj volt és egyik sem lett jó buli, nem azért, mert a hagyományos jobb lett volna (Isten ments!), de úgy látom a dj-k nem igazán találják a helyüket ebben a szituban. Jól gondold végig, milyen számok jönnek be a vendégeknek (ismerik, táncolható, illik a hangulathoz - pontosabban ez adja a hangulatot!) és ha Te precízen eltervezted, ragazkodj is hozzá, rágd a dj szájába, hogy ezért kapja a pénzt, nem az önmegvalósításért. Sajnos úgy látom, ez csak így lehet működő képes. (3 különböző dj-s esküvőn voltam a nyáron, egyiknél sem működött, pedig szerintem nem lehetetlen.) Kitartás és sok boldogságot!
2012. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem francos, hanem flancos. :)
2012. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

a ruha álomszép...A zene,mi sem szeretjük a mulatós zenét a férjemmel,így megkértük a zenekart,hogy amennyire lehet mellőzzék..Szerencsére ebben ők is partnerek voltak,és rettentő jó hangulatot csináltak,de 1-2vonatozós,kacsatáncos szám azért volt,kellett...teplomink nekünk sem volt,a szüleinken kívül senki nem hiányolta(szülők is csak időkitöltésnek szerették volna,mi meg nem,így nem lett):D

egyébként nem tudom,hogy ezért miért kellene bárkinek is megszólni?nem szakadt harisnyában és metallicás pólóban szeretnél férjhez menni(bocs attól,aki igen:D),miközben arra kényszeríted a násznépet,h bőrszerkót vegyen fel...

Teljesen átlagos,szolid esküvőt írtál le...

2012. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon tetszik az ilyen stílusú ruha, de engem belekényszerítettek egy abroncsos sz.rba, és egyéb dolgokba, amit nem akartam. Tettem mindezt azért, hogy ne tegyenek tönkre egy életre. Szóval, ha gondolod, hogy ki tudsz tartani, akkor hajrá! Szerintem nagyon racionális, és egyátalán nem polgárpukkasztó gondolataid vannak.
2012. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

én hasonló ruhát vettem ,mint a Tiéd!

engem nem érdekel semmilyen esküvöi habos babos ruha,vagy hülye szokás!

nem esküszünk templomban,hiába vagyunk megkeresztelve azóta kb. be se tettük a lábunkat templomba,egyszóval hazugság és képmutatás lenne!

Én dj-t szeretnék,semmiféle tingli tangli zene nem jöhet szóba! a párom is jobban dijazza ,mint egy zenekart!


ha esetleg szeretnél irj privátba!megmutatom,hogy én milyen ruhát vettem az esküvöre

2012. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen jó amit leírtál, ahogy a ruha is.

Én sem vagyok nagy esküvő rajongó, ahogy vallásos sem, és el sem tudom magam képzelni egy lagziban, de ha lenne lagzim és mulatós (lagzis) zene lenne, esküszöm el sem mennék rá! :D

2012. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!