Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik a szüleim az...

Nem engedik a szüleim az elektromos cigarettát! Hogy bizonyítsam be nekik, hogy nem veszélyes?

Figyelt kérdés

A sima cigiben 4000 káros anyag van! Az elektromos cigiben 3 alkotóelem. aroma és pg-vg!

Ezek nem károsak a szervezetre!


De nem értik meg hogy nem káros! Benne van a nevében, hogy cigaretta, és már a rendes cigire gondolnak amit ma nagyon üldöznek! De a pálinkát azt vedelheti mindenki!


Hogy értessem meg velük, hogy nem károsabb mint egy szelet torta?

16/F



2015. febr. 20. 17:03
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
72%

Szia! :)

Én kb. 4-5 hónapja szívok elektromos cigit, de 2 évet dohányoztam előtte (IGEEEEN, jöjjenek a negatív kommentek, hogy "13 évesen rászoktál, mert menő tapstaps" stb. hülyeségek.)

Én anyutól kaptam az elektromos cigit és csak azért, hogy a rendes cigit letegyem :D Eleinte még szívtam rendes cigit is, de mára csak 1-2 szál max. és nem napi szinten, hanem heti.

Mellesleg én 7000-ért vettem 2 db liquiddel (nekem elég a hónapra 2 db) és nyakba akasztóval. :) Esetleg ha van ismerősöd, akkor kérd el tőle egy kicsit, hogy a szüleid is megismerhessék. Félnek az ismeretlentől. Ennyi :)

Mellesleg anyu és nővérem is dohányzott régen, de átszoktak erre, azért kaptam én is.:)


Remélem segítettem valamennyit :S Esetleg mutasd meg nekik ezt a kommentet! :)

Dobj egy üzit, ha van valami :)

16 / Lány~

2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó hozzászóló óvodának üzenném, hogy ez a pelyhes tökű fiúcska, nem dohányzott előtte, így teljesen felesleges neki az e-cigi.. Bár a nagy 2 év "aktív" dohányzásoddal neked sem értem minek..
2016. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%
Barmok vagytok és okoskodtok mindenkinek!!!! Az e cigi messzenem káros az csak gőz és mivel csak nikotin menteset kapsz liquidből így az a veszély se fenyeget tehát nyugodtan kérdező semmi bajod nem lesz tőle én is használom régóta.és forgalmazzák még nem tiltották be ezek csak tévhitek mit hogy szok káros anyagvan benne.
2016. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
77%

Majd biztos jobban tudod, drága "válaszoló", hogy én mennyire szívtam aktívan a cigit.

Ami meg most van Mo.-n az több, mint szánalmas. Mindenkivel elhitetik, hogy ez "káros". Oké. Akkor 2 éve azért mondták, hogy gyógyszer, igaz? :D Állambácsinak legyen pénze, a többi le van sz*rva. Gratulálok azoknak is, akik ezt elhitték.

2016. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

#7 szegény azota se kapott választ (3 nyomos indok)😂😂

#23 mivan? Ugye megvan hogy van nikotinos liquid meg hogy vizes lesz a tüdöd az "csak gőz"-től.?

Amugy meg #23 elcigiztél már csak úgy kiváncsiságból?😀

(Amugy férre ne értse senki de nem akarok vitát.🙃)

2022. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit szívsz milyen baromságot találnak ki. Szennyezett a levegő így is a gyáraktól, autóktól stb. Szóval az átlag életkor nem lesz magasabb. Az e-cigi meg inkább segít rászokni a hagyományosra mintsem leszokatni.
2022. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!